Dedikuar ty ...!!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/7/2013, 00:20

Njė lidhje e vėrtet...

Ka grindje...

Ka besim...

Ka lėndime...

Ka buzėqeshje...

Ka pajtim...

Ka falje...

Ka durim...

Ka komunikim...

Ka shaka...

Ka plane...

Ka ėndrra tė pėrbashkta...

Ka emocjone...

Ka xhelozi...

Dhe mbi tė gjitha ...

Ka DASHURI...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 31/7/2013, 04:55
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/8/2013, 01:18

Ulur nė dritare Yjet lart vėshtroj. Diēka mė fiksoi, 2 yje mbanin emrat tanė. Ishin pranė. Njė zemėr formonin.. Ishin tė dashuruar. Paqe tregonin.. Siē jemi unė e ti dhe midis tyre nuk egzistonte fjalė tjetėr veē fjalės dashuri. Yje tė tjerė qielli kish plotė, por atyre si interesonte ēfarė bėhej nė kėt botė. Mendonin veē pėr njėri-tjetrin. Disa premtime jepnin. Shumė pashė shumė u lodha por fundin e qiellit nuk e zbulova. Atėher ylli qė emrin tim mbante mė pa e mė tha: Mos u mundo kot. Dashuria qė ndjen pėr TĖ ......  SKA FUND NĖ KĖTĖ BOTĖ ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/9/2013, 23:59

Sikur!-sa fjale me kuptim nje ndjenje e papershkruar them...
Do te doja te mos ikesh asnjehere nga jeta ime sepse prania jote me ben te ndjehem e sigurt ,e forte ,e gjalle ,e dashuruar...
Fjalet ledhatuese me bejne te ndjehem e vecant ,e guximshme.
Nuk do te mendoja asnjehere se do vie nje dite kur ti nuk je me ne jeten time ,nuk mendoj se do te vij nje cast kur ne te dy nuk do jemi ata qe jemi sot .Mbase eshte frike ,mbase ajo qe ndjej une vlen per vite te tera e per nje jete .
Sot mendoj se jam e dashuruar ne ty ,por me duhet pak kohe tja pranoj vetes ,ta pranoj se gjithsesi ka njerez te mire ende ,se eshte e vertete ajo qe ndjejme .
Do te vij nje dite kur do te ulem ,te te perqafoj dhe te them se sa me ke munguar gjate gjithe kesaj kohe,por ateher nuk do lejoj te ikesh asnjehere .
Do te jesh princi im ,do te jesh njeriu qe kam enderruar gjithmone .Dhe une do te te dua sat kem jeteavatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/9/2013, 11:44

Kur nė zemėr dashuri tė ndiesh pėr mua...
Dėrgo njė gonxhe trėndafili tė mė thotė tė dua...
Nėse gonxhja nuk vjen mė dėrgo zemrėn e ta kem pėrjet...
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 9/10/2013, 07:24

Duhet te kesh dike ne kete jete...Dike qe te duron...Qe te shikon duke qare...Qe te sheh duke qeshur...Qe nuk te thote sepse...Por do qe ti te jesh e lumtur!!!..Do te jete vetem me ty...Qe preokupohet per ty kur te sheh te trishtuar...Te kap prej dore...Nuk te lendon, nuk te braktis...Nuk te le kurre vetem...Kjo eshte DASHURI...avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 9/10/2013, 07:46

Nese ne zemren tende ka vend per falje, perdore, sepse falin ata qe jane te medhenj dhe jo zemrngushte e frikacak...
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 9/10/2013, 07:59

- Sa me shume rritet dashuria qe kam per ty, aq me shume rritet frika se mos te humbas...avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 9/10/2013, 08:16

Dashurine duhet mbeshtetur tek besimi dhe jo tek frika, sepse besimi mbjelle besim, kurse frika mbjell vec frike!
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 9/10/2013, 09:06

Ti meriton dikė qė tė do nė ēdo rrahje tė zemrės, dikė qė mendon se ēfarė po bėn, se ku je, me kė je dhe nėse je mirė. Ty tė duhet dikush qė tė mund tė ndihmojė tė realizosh ėndrrat dhe tė tė mbrojė nga frikėrat e tua. Ty tė duhet dikush qė tė trajton me respekt, do ēdo pjesė tėnden, veēanėrisht tė metat. Ti duhet tė jesh me dikė qė tė bėn tė lumtur, shumė tė lumtur.avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 9/10/2013, 15:43

Ty te duhet nje krah ku do mbeshtetesh koken dhe te te duket sikur jasteku me i bute me pupla. Nje partner qe kur te shikosh ne syte e tij te te duket se po shikon vehten ne pasyre, dikush qe plaget e tua mund te ti sheroj me nje puthje, qe brengat e tua mund te ti largoj me nje buzeqeshje....
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/10/2013, 10:24

Sa afėr dhe sa larg jemi ne tė dy, me mijėra mėnyra mundohem tė tė arrij, me qindra dėshira i shpreh pėr ty, tė jemi bashkė, tė shiheshim nė sy nėn njė qiell tė pėrbashkėt jetojmė, thithim tė njejtin ajėr, ndajmė tė njejtin qiell por nuk tė arrijė dot, nuk tė shohė asnjėherė dhe eci rrugės pa ditur se ku, kėrkoj kudo pėr ty me sy, nuk je askundi atje ku jam unė.. Dhe shkoj nė ēdo vėnd, ndoshta po mė pret diku, tė pres si pėrherė, si gjithmonė,, vetėm Ty ...
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 16/12/2013, 18:49

-E di qe sot , une mora vendimin me te rendesishem , ndoshta edhe pse te kam thene lamtumire une skam hequr dore por sot , heq dore perfundimisht nga ti. Heq dore nga kjo dashuri. Luftova , luftova ti sme deshe . Nuk arrita te te fitoj se ti nuk bere asnje hap drejt meje . Tani e kuptova qe jeta na vendos ne shume dilema , ne shume veshtiresi qe ndonjhere duhet te pranojme humbjen. Edhe sdo kete nje rruge tjeter. Nga ajo e sotmja kuptova kur te pashe qe akoma zemra rreh si diten e pare per ty, e di si diten e pare. Te kujtohet kur kapa doren tende edhe e vendosa mbi zemren time te degjoje rrahjet e saj ?! Te kujtohet ?! Sigurisht qe jo , e cfare vlere ka. E vetmja gje qe kam , eshte nje det i mbushur me kujtime , nje foto poshte jastekut. Kaq kam une! avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/12/2013, 19:03

Nata ėshtė natė e dita ėshtė ditė,, unė tė dua me zemėr e me shpirt... /XXEMLA/ E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga MARINO prej 16/12/2013, 22:33

Me mesove te te dua
Me mesove te te dashuroj
Por kurr nuk me mesove,mungesen tende s'i t'a perballojKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga MARINO prej 16/12/2013, 22:36

Dielli qe perendon te prek ne shpirt, vetem per te te kujtuar se te vodhi dhe nje dite.Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/12/2013, 07:31

Do tė vijė ngadalė nė ėndrrat e tua,
do tė puthė nė ballė do tė them tė dua,,
do tė vi si era se dua tė tė zgjoj,,
tė tė themė dy fjalė, shumė tė dashurojė...
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 25/12/2013, 11:36

Je strukur ne thellsin e shpirtit tim ne trupin tim jemi ber nje ne enderr je pran buzeve te mija pse dashurija ime te ndodhi e ter kjo per ty do te beja gjdo gje do hyja ne zjar do te vdisja...tretem ne mendimet e hutuara e mendija ime gjen prehje kur te kujton ty sa te pa qelluara jan pytjet qe ja bej vetes a thua a me don e lehtas rrjedhin lotet vertet te dua perse nuk me kupton po shkruaj me forcen e lapsit te desha te dua dhe do te te dua gjithmon edhe nese ne trup do ti takoj tjetrit shpirti im do te takoj vetem ty do jesh pjes e pandarshme e jetes sime kur trupin tim do ta mbuloj dheu i zi shpresoj te me pushojn dhembjet e zemres dhe lotet e derdhur per ty atehere do ti takoj vetem zotit shpresoj te me fal per mekatin qe i bera vetes duke te dashur ty me shume se veten ahh sikur te jemi bashk e te mos mendoj vdekjen vetem per ty vetem per ty.......!!!!!!!!!!
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga MARINO prej 25/12/2013, 12:18

Une te dua ty, vetem ty, ne c'do moment. Gjithmone..Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2013, 16:02
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga MARINO prej 25/12/2013, 16:11

ashtu si lulja pa uje nuk rritet dot ,as un pa ty sjetoj dot .....Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/12/2013, 08:55

Njė puthje e jotja sytė mi mbush me lot
Tė kam gjithmonė nė mėndje dhe nuk tė harroj dot
Njė puthje e jotja ditėn ma gėzonė
Se zemra ime zemrėn tėnde shumė e dashuron
Je gjithēka pėr mua dhe kėtė mos e harro
Sa herė tė lexoshė mesazhet
Tė lutem mė kujto
Po mos tė kisha ty do isha e vetmuar
Dhe zemra ime do ishte e coptuar...!
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/12/2013, 00:35

Ritakohemi.
Ritakohemi gjithmonė, nė njė mėnyrė apo njė tjetėr.
Nuk ka rėndėsi ku shkoj, nuk ka rėndėsi sa distancė pėrpiqem tė vendos mes nesh. Nuk ka rėndėsi kurrė. Ti mė gjen gjithmonė.


E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/12/2013, 10:39

Dhe nese ndonje dit do te te mungoj. . Qetsohu mbylli syt dhe merr frym thelle. .vendose doren pran zemres dhe ndjej rrahjet e saj. .cdo rrahje eshte nje puthje qe te dergoj un nga aty brenda ku jam. . !avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/1/2014, 09:38

Njė ditė tė bukur plot mrekulli
Ishte dita kur unė tė takova ty
Nuk ishte takim dosido
Zemra mė tha se me shpirt tė do
Dhe unė u ringjalla pėrsėri
Momentin kur zemra filloj tė rrahė pėr ty
Dhe qė atėherė pa ty dot sjetoj
Jetėn pa ty se imagjinoj...
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/6/2018, 04:34