Dedikuar ty ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 1/2/2013, 07:55

Ditet po kalojne e dhembja ime cdo dite e me shume po rritet! Mungesa jote po ne lendon
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 1/2/2013, 22:21

Ti meriton dikė qė tė do nė ēdo rrahje tė zemrės, dikė qė mendon se ēfarė po bėn, se ku je, me kė je dhe nėse je mirė. Ty tė duhet dikush qė tė mund tė ndihmojė tė realizosh ėndrrat dhe tė tė mbrojė nga frikėrat e tua. Ty tė duhet dikush qė tė trajton me respekt, do ēdo pjesė tėnden, veēanėrisht tė metat. Ti duhet tė jesh me dikė qė tė bėn tė lumtur, shumė tė lumturDedikuar ty ...!! - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 2/2/2013, 00:37

Me shtrengo fort prej krahu, me bertit, me gjuaj, bej c'fare te duash, vec mos me ler te largohem. Shperthe gjithe nerva para meje, keshtu do kuptoj se jam i rendesishem per ty. Me bej te ndjehem dicka...dikush per te cilin ti ke nevoje. Me bej te ndjehem sadopak i gėzuar qe te takova. Bej qe kjo ndjenje te jetoje, te lutem... Bej qe kjo ndjenje te mos shuhet kurre. Nuk di te flas, nuk di te qesh, nuk di te eci krah teje, por dua... Dua, te mos jem bosh. Me mbush plot ndjenje e dashur, e urrej kete boshesi qe me ka pushtuar, e urrej kete ndjenje frike per humbjen. Mos me ler te jem bosh dhe larg teje...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
dhimitri
dhimitri
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3
<b>Pikėt</b> Pikėt : 5
<b>Votat</b> Votat : 0
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ti nje gje kupto moj mike,vec njeher jeton mbi dhe..

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga dhimitri prej 6/2/2013, 20:49

Lepurushe jeni e perkryer...
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/2/2013, 10:28

@dhimitri shkruajti:Lepurushe jeni e perkryer...

Flm .. Ju pėrshėndes ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/2/2013, 10:28

Malli mė ka marrė ... Por duhet tė duroj ... Yllin mė tė bukur me ty e krahasoj ... Diēka tė fundit harrova tė tė themė ... Se ti zemrėn time ... Tė gjithėn e ke zėnė .....

Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 4rf5ojE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 21/2/2013, 17:35

buzet e tua ne enderra shoh e dua te ti puth por sapo hap syt kuptoj se sje ktu ndaj trishtohem e them se ai sdon me ja dit per mu
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/2/2013, 19:01

Ka njerėz qė nuk reshtin kurrė sė dashuruari. Thjesht sepse ajo qė i lidh ėshtė mė e fortė se ajo qė i ndan...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 22/2/2013, 07:39

Sot kam nevojė pėr ty, shumė kam nevojė!
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 08:53

Nuk me intereson te di cfare mendojne njerezit per mua. Me intereson te di ate qe kane guxim te m'a thone ne fytyre.(ty se flet keq x mu pa mnjoh kalama i vogel)
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 24/2/2013, 00:22

E di?!... Mendoj se pavarėsisht tė gjithave dua tė tė falenderoj... Faleminderit qė mė bėre tė provoj njė ndjenjė ndryshe nga ajo normalja... Mė bėre qė nė njėfare mėnyre tė ndihesha i vecantė, i lumtur... Tė ndihesha "UNE"... Faleminderit pėr ato tė qeshurat pa fund, ato netėt e gjata qė flisnim bashkė, ato lojra fjalėsh... Faleminderit se pavarėsisht gjithckaje mė krijove dicka tė bukur, dicka magjike... Mė krijove njė kujtim qė s'kam pėr ta harruar kurrė.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 1/3/2013, 14:34

ai esht mesuar te tallet me femra
ai esht mesuar te lendoj zemra
ai esht mesuar po me mu jo
duket qart se ende me do
me don e mka xhan
mdo se ai spo mshan
atij ja dedikoj
qe ma shum se veten un e dashuroj
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 1/3/2013, 17:17

Une nuk dua vetem cilesite e tua. Une dua c'do gje qe ke ti... Te dua ne mengjes afer meje me floket e pakrehura dhe me syte e fryre, te dua me pizhame dhe me batanijen deri ne fyt. Te dua nevrike, kapricoze. Nuk dua vetem anet e mira qe ke, dua ato me te keqijat, vecanerisht ato.

Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 541656_478929435496444_434574185_nKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/3/2013, 17:59

Ndoshta ėshtė e lehtė tė ndryshosh atė qė mendon..
Por ėshtė shumė e vėshtirė tė ndryshosh atė qė vėrtet ndjen...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 2/3/2013, 00:03

Je gjeja me e bukur qe me ka ndodhur ne jete. Je emocioni me i forte, lumturia me e pabesushme, dhimbja me e embel, forca me tonditese, mendimi dhe hutimi im, deshira dhe frika ime... Je dashuria qe me ben te qesh e te qaj njekohesisht, te jetoj e te vdes per ty... Je ti, verbimi im i perhershem qe me meson te eci qorrazi. Te dua sepse je gjeja me e bukur qe me ka ndodhur ndonjehere...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/3/2013, 00:45

Tė kėrkova nė bregun e detit tė qetė, tė kėrkova nė botėn e mendimeve por ti ishe ulur lehtė, nėn hijen e zemrės sime...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 8/3/2013, 08:13

Sa here kam menduar se dashuria e vertete i reziston te gjitha stuhive, te gjitha furtunave...i reziston te gjitha dyshimeve....por ah por nuk qenka keshtu....
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga MARINO prej 8/3/2013, 16:47

Dy buze te paputhura nje puthje kerkuan...dy sy te pafajshem dy shikime kerkuan...kerkuan pak vemendje nga ajo dashuri...por lotet filluan te ridhnin si femije...Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 8/3/2013, 17:18

Une te kam zgjedhur. Nuk me ke qelluar ti dhe as nuk jam mjaftuar me ty. Kam zgjedhur buzeqeshjet e tua, menyren si nervozohesh, menyren qe ke per te rregulluar floket, si kafshon buzet, fytyren qe merr jete teksa me shikon. Kam zgjedhur pasigurite e tua, keqkuptimet, frikerat, prandaj mos eja te thuash "Nuk te meritoj" sepse me meriton, madje jam une qe nuk te meritoj ty. Je e imja. Jemi tanet. Deri kur te duash ti.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 19/3/2013, 19:23

Sa shume u shetita neper bote , duke kerkuar dike qe te me bente te te harroja , por se takova askend!!!!
Mbyllja syte , dhe ti me shfaqeshe duke mos me lene te qete ne udhetimin tim ne rrugen e dashurise.
Mendo pak me shume,mendo per veten mendo dhe per mua.
Asgje s'eshte me e embel se sa te peshperisesh emrin tend, cdo cast te jetes ,
ta kesh aty midis buzeve dhe ta thuash me mijra here , se keshtu nxjerr mallin.

Me fal zemer se ndoshta me fjalet e mija te lendoj ,
me fal shpirt se ndoshta nga dashurija te gjykoj ,
me fal syri im se pa ty une nuk dua te egzistoj!!!!

- Dua te qesh po nuk qesh dot,dua te qesh por qaj me lot...!!!
- Dua te pyes veten perse.. por zemra ime nuk jep shpjegime..??

Rri e heshtur ne mendime, te qaj per veten apo per ty..te qaj per fatin qe kemi ne te dyte...??
Te enderroja edhe pse s’te kamė pran..te imagjinoja ata syte e tu tė bukur..
qė me shikojn si dy yje qielli... dhe i dua ashtu tė imagjinuar.
Nė thellėsitė e pafund futem shoh dashurinė tėnde tė plotė mė buzėqeshin edhe dy
buzėt e tua qė i kujtoj dhe mė shprehin pasione tė thella.
Te ndjej ngrohtesinė e zemrės dhe ajo qė me jep shpresė qe te vazhdoj te jetoj
..!Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/3/2013, 18:38

Tė kam pritur ty.

Njė qiell dashurie tė priste.

Vallė mund tė mbetet qielli pa hėnė, pa diell mund tė mbetet?

S’arrita tė pėrgjigjesha.

Ti, erdhe...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/4/2013, 09:21

Mė pyesin pėr ty:

- Ku ėshtė, si ėshtė...?

E vendos dorėn nė zemėr dhe them:

- Kėtu ėshtė dhe mirė ėshtė.....

Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 45744_10E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 30/4/2013, 01:42

Dua te shkruaj dicka per ty, per mua, me mire te them PER NE! Ndoshta menyra e te shkruarit nuk eshte dhe nuk i afrohet perfektes, por ideja se ti do lumturohesh po me jep force te te shkruaj. E unė, dua thjeshte te te them qe deri sa te vazhdoj te jem, do jem per ty, me ty, duke te dashur me shume se veten, duke menduar per ty me shume se per veten, duke jetuar per ty, dhe jo per veten. Arsyeja eshte e thjeshte. Pa ty s'ka dashuri, s'ka mendime, s'ka jete, s'dua te te humbas... Ky eshte qellimi i im. Po dua ta mbyll duke te thene se TE DUA. Duke te thene se JAM KRENAR PER TY dhe pa harruar pa te thene FALIMINDERIT PER GJITHCKA !! ♥

Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 397854_515521168503937_1736923179_nKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/5/2013, 14:41

Tė dua e di ? Tė dua vėrtet... As unė nuk e dija sot e mora vesh... Mungesa jote ma tregojė, ma tregojė dhe pasqyra kur e pash veten dhe nuk kisha buzėqeshjen qė kam kur je ti .....

Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 92e6bc10E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 6 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 7/5/2013, 19:21

Nje dite do zgjohesh dhe do kuptosh se ke humbur arsyen per te cilen jetoje, dashurine. Ti nuk e dije per c'fare jetoje derisa e humbe ate. Nuk e dije qe ai ishte gjithcka qe e bente boten tende te bukur, ai te bente te ndiheshe e dashur nga dikush. A nuk te mungon perkujdesja e tij, nuk te mungon perqafimi i tij i bute dhe i forte nga frika dhe ndrojtja se mund te ishte perqafimi i fundit per te qe merrte nga ti? Nuk te mungon sa here degjon emrin e tij? Une e di qe te mungon, te mungon sa here del dielli dhe nuk te ngroh, sa here bie telefoni dhe nuk eshte zeri i tij... Do te te mungoje akoma me shume kur ta kuptosh se e ke humbur perfundimisht...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/5/2019, 01:43