Dedikuar ty ...!!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 8/1/2013, 00:50

Ne te dy jemi me shume se dashuri.
Ne te dy debatojme , zihemi , fyejme njeri tjetrin duke kaluar limitet .
Ne te dy jemi frike.
Ne te dy jemi diskriminim ndaj njeri tjetrit.
Ne te dy jemi ne antiteze me boten.
Ne te jemi intrige .
Ne te dy jemi lufte.
Ne te dy jemi dhimbje .
Ne te dy jemi thjesht dy qenie hipokrite te tmerruar nga fakti se jemi dashuruar .
Ne te dy dashurohemi .
Ne te dy jemi enderr apo makth ?!
Ne te dy jemi si te carat e gjakosura ne nje dore , dhembin nje dhimbje therese , sherohen ngadale duke lene gjithmone gjurme , kujtime.syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/1/2013, 07:39

Me ore tė tėra kishte ndenjur gjithė ato ditė, duke menduar e rimenduar atė. Ēfarė ishin kėto mendime? I quajti fiksime idiote, mė pas nė thellėsi druante se mos nuk ishin thjeshtė fiksime, por mė shumė se aq. Ndoshta...dashuri. A nuk quhet dashuri kur imagjinon me veten tėnde vetėm njė njeri, mėnyrėn se si flet, si ecėn, si shikon... Dhe pastaj kupton se e pėlqen nė ēdo detaj...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 8/1/2013, 08:43

Ne syte e tu te ftohet e shoh friken qe te ka kapluar, friken nga dashuria ime, friken nga ndjenjat e tua per mua, friken nga frika...
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/1/2013, 16:03

Kur do dikė, mendon vetėm pėr ATĖ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 22/1/2013, 18:14

Floket e saj kane qef te ngaterrohen gjithkund tek une! Ne fytyren time, ne floket e mi, rrobat, oren... Bezdisin ne nje puthje, ne nje perqafim... Ajo qesh, dhe une bej shaka sikur do ja pres. Pastaj zhytem ne to, ne shkelqimin e tyre, i prek butesine dhe ndjej aromen qe dashuroj... ♥
Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/1/2013, 09:36

Ndodh rrall nė jetė qė tė gjesh dikė qė e trasformon botėn tėnde totalisht.I thua gjėra tė cilat nuk i ke ndarė me askėnd,dhe ky person e mirėpret gjithēka prej teje dhe do tė degjojė mė shumė.Ndanė me tė shpresat e tua pėr tė ardhmen,endrrat tė cilat nuk tu realizuan kurrė,dhe shumė zhgenjime qė ke pėsuar nė jetė,mundohet asnjėherė mos tė tė lėndojė,apo tė tė beje te ndihesh keq.Gjen fuqi kur e ndjen se ke nje shokė/shoqe tė tillė tė vėrtetė qė do tė qendronte besnik/e deri ne fund.Eshtė shpres e madhe dhe njė siguri tė ndjesh se njerėz tė tillė janė pjes e jetės tėnde...!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 23/1/2013, 12:51

Nuk e kam akoma kete pervoje...s'kam koment fare...
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 23/1/2013, 19:30

Urrej kur zihemi, kur i themi njeri-tjetrit gjerat me te shemtuara qe na kalojne neper mendje, kur i kthejme njeri-tjetrit shpinen dhe perpiqemi te bejme njeri-tjetrin xheloze. Mendoj se kemi nevoje te rritemi, te flasim me shume, te diskutojme, te kundershtojme kur gjerat jane gabim, jo te sidhemi si femije. Mbi te gjitha duhet te mesojme te kerkojme falje. Ndonjehere e urrej veten qe te bej te ndihesh keq apo nuk di te te shpreh dashurine qe ndjej. Por per nje gje te jesh e sigurte, dashuria ime s'do te mungoje kurre, eshte infinite...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/1/2013, 23:47

Dua qė ē'do hap tė jetės
Ē'do sukses dhe dėshtim
Ti kalojė dora ime duke qenė e shtrėnguar nga dora jote

Sepse ...... Tė Dua ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 26/1/2013, 01:48

Je gjeja me e bukur qe me ka ndodhur ne jete. Je emocioni me i forte, lumturia me e pabesushme, dhimbja me e embel, forca me tonditese, mendimi dhe hutimi im, deshira dhe frika ime... Je dashuria qe me ben te qesh e te qaj njekohesisht, te jetoj e te vdes per ty... Je ti, verbimi im i perhershem qe me meson te eci qorrazi. Te dua sepse je gjeja me e bukur qe me ka ndodhur ndonjehere... ♥Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/1/2013, 02:23

Nuk ka rėndėsi kush tė zhgėnjeu , apo kush tė rrezoi, rėndėsi ka kush tė bėri tė buzėqeshėsh sėrish...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 26/1/2013, 02:57

Une do te vija tek ti edhe tani...
Edhe me pizhama, me pantofla, me floket e parregulluara. E kujt i plas per telashet, demtimet, garat, rruget, trenat qe nisen e nuk presin, fluturimet e humbura, per problemet, per punen, mungesat, per ke shkon e per ke vjen, per kujtimet, per kohen, plaget e hapura, per boshlleqet, mundesite e humbura, netet e ftohta qe sjell dimri? E kujt i plas, une do te vija tek ti edhe tani, sepse pavarsisht shiut do dilte dielli, pavarsisht erresires drita do te na rrethonte. E une, une do te buzeqeshja, sepse ti ekziston ♥Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/1/2013, 03:00

Respektoji tė moshuarit kur je i ri.
Ndihmoi tė dobėtėve, kur ti je i fortė.
Pranoje fajin, kur je gabim.
Sepse njė ditė nė jetėn tėnde, ti do tė jesh:

I VJETĖR, I DOBĖT DHE GABIME ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 27/1/2013, 01:10

Dhe vazhdoj te buzeqesh pa vetedije, me 'Mini' shpresen time per ti bere balle asaj dallge gjigande vuajtjesh qe tani e shoh duke mberritur ne destinacionin tim. Pse dreqin kisha harruar ti kujtoja vetes se asgje nuk zgjat pergjithmone?Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 27/1/2013, 14:13

Shpesh bejme nje gabim, i shohim njerezit ashtu sic duam ne dhe jo ashtu sic jane ne te vertete...♥avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 27/1/2013, 14:28

...ty qe me ben te vuaj, qe me ben poezi te shkruaj...ty qe ēdo dite ngapak me vret, ty pa te cilen nuk kam jete!
avatar
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 27/1/2013, 15:05

qe me qeteson kur jam e nevrikosur... ♥avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 27/1/2013, 23:42

Po te me kishe degjuar nje here te vetme ne jeten tende, do ta kishe kuptuar se menyra e vetme per te me bere te lumtur do kishte qene te qendroje.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/1/2013, 07:06

‎- Nuk jam e famshme,edhe kurr mos mu ba s'merzitna,
nje sen po t'kallxoj qe kurr e urt nuk shitna.
As e shtir s'jom po nashta dokna nga natyra,
idhnona me njerzit e sodit qe po i kan ka 100 ftyraavatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 29/1/2013, 07:16

Kujt ja dedikove kete poezi me lot
Une shume u gezova qe te takova sot!
Po ku ishte nje jave te plote
A su merzite qe nuk folem dot!
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 29/1/2013, 23:58

If you start to miss me
remember,
I didn't walk away
you let me go.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 30/1/2013, 13:39

Pse s'me vjen kur aq shume me mungon
Pse kaq shume po perton
A e di sa shume te dua
Te ka linde mami per mua!
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 31/1/2013, 06:25

shpriti mflen kur e di qe mir je,,nese nin per mu keq tlus qe keq mos mu ndjeavatar
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 31/1/2013, 08:02

Nese vuaj shkaku yt
Perendia nuk te fal dot
Sepse ne vend te dashurise
Ti po me dhuron LOT!
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 31/1/2013, 17:58

Jo menjehere, jo tani. Por kur te jesh e trishtuar e do vesh re qe nuk do jem per te te pyetur "Si je?". Ajo heshtje do te jete shurdhuese.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/1/2019, 09:06