Dedikuar ty ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 16/5/2012, 18:20

duartrokitje Shume e bukur kjo SmileKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 18:28

PUC PUCE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/5/2012, 17:20

Dritė... Diell... Emocion.... Frymė... Mundimė.... Qetėsi.... Ėndėrr... Mirėsi.... Durimė.... Kuraje... Dhimbje.... Ngushėllimė.... Mbėshtetje.... Rrėfim... Besimė... Qortimė ....

Kushtuar Ty - vite tė jetės sime! Pėr TY - Ēdo ditė tė jetės sime!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/6/2012, 23:00

Tė ka ndodhur ndonjėherė qė tė tė mungojė njė njeri i panjohur..?
Qė vetėm nė pakė ditė njohjeje tė tė bėhet njeriu qė i kushtonė ē'do veprimė tėndin..?
Tė ka ndodhur ndonjėherė qė vetėm ne pakė ditė njohjeje tė tė mungojė gjithėēka qė nuk e ke patur kurrė nga ai njeri..?
Tė ka ndodhur ndonjėherė qė ē'do fjalė qė ai njeri thotė tė tė godasi thellė nė zemėr...?
Tė ka ndodhur ndonjėherė qė ai njeri i panjohur tė tė kthehet nė gjithėēka...?
Ajri qė thithė tė mbajė emrin e tijė..??
Tė jetė protagonisti kryesor nė ėndėrrat e tua...?
Tė tė marrė malli pėr atė qė nuk e ke patur kurrė..?
Tė jeshė vetėm, dhe tė mos ndihesh ashtu vetėm e vetėm se je duke menduar pėr atė..?
Tė ka ndodhur ndonjėherė qė tė mendoshė ē'do detajė pėr takimin e parė...?
Tė ndjeshė nevojėn e atijė pėrqafimi qė nuk e ke patur asnjėherė...?
Tė qeshėsh me veten kur mendonė pėr shtrėngimin e duarve tė tua me tė tijė..?
Tė frikėsohesh, kur mendonė se nuk do takoheni kurrė..?
Tė mėrzitesh kur mendonė se mund tė jetė dikush tjetėr nė vėndin tėnd..?
Mė thuaj...
Tė ka ndodhur ndonjėherė, qė dikush i panjohur tė tė kthehet nė njeriun mė tė shtrenjtė...?
Portretin e tijė ta gjeshė tek tė gjithė kalimtarėt por prapė ta kėrkosh si e ēmendur nė ē'do sekondė..?
Ta keshė tė nevojshme njė: 'ēfarė bėn, mirė je?' nga ai?
Tė bėshė gjithėēka vetėm e vetėm qė ai tė kuptojė sadopakė qė ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr ty..?
... Por prapėseprapė tė mos fitoshė zemrėn e tijė...???

Mė thuaj, ty tė ka ndodhur ndonjėherė...???

Do Tė Dua Pėrgjithėmonė ......


Dedikuar ty ...!! Aa02c8178554ce5bbed2d0e7931c3dd8E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga BELISA prej 13/6/2012, 10:34

Ti je special, ndoshta e ke degjuar shpesh, por nuk besoj se je lodhur duke e degjuar. Je special sepse vetem ti di te jesh ashtu, ke prekur jeten e dikuj ne menyren me te vecante, ashtu sikurse askush nuk ka arritur ta bej!..Ke qen atje kur kam patur nevoje, kur jam ndjer e trishtuar dhe e vetme ti ke qen gjithmone! Me ke dhen qetesi, kete njeri qe po te shkruan e ke ber te qeshi. Ke qen duke gezuaar me mua ne kohe te mira, me ke
ngushelluar ne kohe te veshtira. Sa here kam dashur te flas me ke degjuar...Asnje njeri nuk dhuron si ti, ti gjithmone ke ate buzeqeshjen qe me inkurajon dhe me inspiron. Me ke ber te perpiqem me fort kur nuk ja kam dale, me ke ber te besoj ne veten time, sepse ti ke besuar ne mua!..Te falenderoj qe me ke ngritur kur jam rrezuar, dora jote ka qen aty dhe kur te kam lenduar!...E ke zgjatur ate pa hezitim, askush nuk do bente te njejten gje qe bere ti.
Me ke dhuruar drite ne ditet me te errta, dhe buzqeshje ne ditet me te trishta...Me mungon deshperimisht perqafimi jot, por e di qe e kam sa here me flet sa here me shikon, ti je aty TI me Perqafon!!!...Faleminderit qe ke qen gjithmon dhe s'me ke len vetem asnjehere!

MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 13/6/2012, 11:36

Sa shume u shetita neper bote , duke kerkuar dike qe te me bente te te harroja , por se takova askend!!!!
Mbyllja syte , dhe ti me shfaqeshe duke mos me lene te qete ne udhetimin tim ne rrugen e dashurise.
Mendo pak me shume,mendo per veten mendo dhe per mua.
Asgje s'eshte me e embel se sa te peshperisesh emrin tend, cdo cast te jetes ,
ta kesh aty midis buzeve dhe ta thuash me mijra here , se keshtu nxjerr mallin.

Me fal zemer se ndoshta me fjalet e mija te lendoj ,
me fal shpirt se ndoshta nga dashurija te gjykoj ,
me fal syri im se pa ty une nuk dua te egzistoj!!!!

- Dua te qesh po nuk qesh dot,dua te qesh por qaj me lot...!!!
- Dua te pyes veten perse.. por zemra ime nuk jep shpjegime..??

Rri e heshtur ne mendime, te qaj per veten apo per ty..te qaj per fatin qe kemi ne te dyte...??
Te enderroja edhe pse s’te kamė pran..te imagjinoja ata syte e tu tė bukur..
qė me shikojn si dy yje qielli... dhe i dua ashtu tė imagjinuar.
Nė thellėsitė e pafund futem shoh dashurinė tėnde tė plotė mė buzėqeshin edhe dy
buzėt e tua qė i kujtoj dhe mė shprehin pasione tė thella.
Te ndjej ngrohtesinė e zemrės dhe ajo qė me jep shpresė qe te vazhdoj te jetoj..!
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 21/6/2012, 01:00

Ajo. . .
Gjithcka qe i kerkova jetes, e gjeta tek Ajo...
Ajo... Buzeqeshja ime...
Ajo... Di te me shkaktoje vetem ‘‘LOT LUMTURIE‘‘ !
Ajo... Sigurohet qe une ta ndjej c'do cast pranine e saj ne jeten time, edhe nese fizikisht nuk mund te ndodhet aty...
Ajo... E cila per nje kohe te shkurter diti se si ta fitonte zemren time...
Ajo... Idealja...
Ajo... Me syte e saj, si dy copeza qielli...
Ajo... Me ate buzeqeshje me te shndritshme se dielli...
Ajo... Njeriu me te cilin enderroj te kaloj c'do dite te jetes time...
Ajo... Qe me kupton gjithmone... Kur flas, kur hesht... Vetem me nje shikim...
Ajo... Qe e ben zemren te rrahe si e marre kur thote fjalen ‘‘Te Dua‘‘ !
Ajo . . . NJE DRITE E RE QE PO LIND NE HORIZONT !!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Adrian prej 26/6/2012, 20:51

Nėse djelli s'do t'donte tė ndriste, unė do t'jem akoma duke tė t'dashuruar
Kur malet tė shkėrmoqen nė det, do t'jetė prap Ti dhe Unė

Grua e mirė, tė jap tė gjithė veten, grua e mirė, asgjė mė shumė

Pika tė vogla shiu psherėtima tė dhimbjeve, lotė
tė dashurisė sė humbur nė ditėt tė hikur
ktu dhe aty
Dashuria ime ėshtė e fortė, me ty s'ka asgjė keq
bashkė duhet tė shkojmė gjeri sa tė vdesim, oh, oh ,oh
Njė frymėzim je ti pėr mua, frymzim, vėshtro... shih.

Dhe si sot, bota ime buzėqesh, dora jote nėn timen, ne ecim milje
Veē prej teje do tė bėhet, siē ti pėr mua je e vetmja
Gėzim, asnjėherė mos rri e trishtuar, gėzim... jam i ēiltėr
Nėse djelli s'do t'donte tė ndriste, unė do t'jem akoma duke tė t'dashuruar
Kur malet tė shkėrmoqen nė det, do t'jetė prap Ti dhe UnėDedikuar ty ...!! 2da1bf11
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2012, 19:18

Nė ėndėrra tė shohė unė ty ēdo natė ... Se nė ėndėrra mė shfaqesh si njė vegimė ... Si njė re, si njė hije ,,, ku mė ndjek kudo ... Pėrse vallė... Me mua ēfarė ke... Pėrse hapat e mia i ruan ngado qė shkoj e vete... Tė lutem mos mė ndiq mė,,, mė lėrė nė vetmi ... Se ti e dinė qė vetėm vuajtje sjellė nė shpirtin timė ...!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 12/7/2012, 19:45

Ti je special, ndoshta e ke degjuar shpesh, por nuk besoj se je lodhur duke e degjuar. Je special sepse vetem ti di te jesh ashtu, ke prekur jeten e dikuj ne menyren me te vecante, ashtu sikurse askush nuk ka arritur ta bej!

Dedikuar ty ...!! You_are_specialDedikuar ty ...!! Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 12/7/2012, 20:05

Sa do te isha e lumtur sikur te perqafoja gjithehere...te te them Te Dua...
..ta dhurova dashurine...do te beja gjdo gje qe te bej te lumtur....
Ti je kujtesa e veqantė e jetės dhe zemrės time dhe shpresoj e do tė luftoj...
qė tė jesh gjithmonė.

Nė fillim, atėherė kur fillova tė njoh aftėsit e tua.. kėrkoja forcė qė tė them
se te dashuroj me shpirtė por kisha frike mos te humbja te terin..mora guxim ne
fund dhe ehhh....mu duk se isha me e lumtura ne botė....Por mė nė fund duhet tė
pajtohem me realitetin....qe s`mund te behesh i imi....edhe pse te kam afer me zemer e me trup largeee....

Tė pres me mall...do te ruaj ne Zemren time si te mshehur..
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/7/2012, 09:41

Dedikuar ty ...!! 2ywfyg5

Ē'do ditė qė fillonė. Po ashtu dhe mbaronė.
Ē'do frymarje qė marim. Dhe e nzjerimė
Ē'do lule qė ēelė. Dhe vyshket
Ē'do qenie qė lindė. Dhe vdes...
Ē'do dashuri qė krijohet mes dy personave dhe zhduket
Ashtu si ēdo gjė fillon dhe mbaronė sepse koha kalonė dhe ēdo gjė e konsumon......
Por dashuria jonė do mbetet gjithėmonė njė piktur nė letėr qė ēdo pasardhės e shikon.....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 9/8/2012, 23:13

Me pyeten sot pėr ty
U stepa pėr njė cast
As njė vlerė nuk pate ti u thashė
Dhe kshu vazhdoj kjo ditė
Ishe ti personazh
Unė qeshja si gjithnjė
U shtira pėr cdo cast
Dhe mbrėmja erdhi shpejt
Mė thanė naten e mirė
Se di pse pata frikė nė errėsirė
Ashtu i trembur une mbylla syt
Mu shfaqe prap si cdo natė
S’mundem mė, mė mungon
Dhe dita nis sėrish
Mes miqve jam une prap
Dhe si njeriu qė qesh
Me veten vetem qaj
Sa shumė i kam zili
Sa shumė i marr inat
Si ka mundėsi
Qė unė tė jem kaq i pafatėsyte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 9/8/2012, 23:57

Te dua per nje jete... Eshte gjithe kjo dashuri qe ndjej per ty qe me ben te harroj momentet qe me merzit. Dhe pikerisht eshte dashurija jote ajo qe mua me ben te buzeqesh, me ben me te fort se ditet qe kam len pas... Me ben qe te mendoj se nje e neserme do jete me e bukur per mua, me e bukur fal teje e gjith kjo. Me ben te mendoj se nje te neserme nuk do egzistoj largesia mes nesh...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/9/2012, 23:43

Nuk dua tė tė humbas, sepse nuk e kisha tė lehtė qė tė tė gjeja . . . . .E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 12/9/2012, 11:23

Dedikuar ty ...!! Hlwk7c5do7x
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/9/2012, 13:08

Dedikuar ty ...!! 5892227759f178301928889d8f4d0b56

Asnjėherė mos mendo se je Vetėm...
Diku, larg ... Pėrmes Yjeve....
DIKUSHĖ ėshtė duke menduar pėr ty.....

E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/10/2012, 06:26

Dedikuar ty ...!! C1047910

Nuk mund tė jetė njė rastėsi qė duhet tė njihja pikėrisht ty...
Nuk mund tė jetė njė rastėsi qė ti je i vetmi qė mė kthenė buzėqeshjen me dy fjalė...
Nuk mund tė jetė njė rastėsi qė tė kėrkojė kur ti zhdukesh, nuk mund tė jetė njė rastėsi qė je gjatė gjithė kohės nė kokėn time tė vogėl, nė zemėr, nė shpirtė, nė brendėsi tė lėkurės sime, je brėnda meje....
Nuk mund tė jetė njė rastėsi as ai momenti kur unė mbyllė sytė dhe lutem tė tė shohė nė ėndėrr...
Nuk mund tė jetė njė rastėsi as trupi imė qė dridhet thjeshtė kur tė mendojė afėr...
Nuk mund tė jetė njė rastėsi qė gjithėēka e lidhė me ty, njė kėngė, njė moment romantik nė film, njė poezi, gjithėēka....
Kjo ėshtė vetėm Dashuri .... E gjitha kjo qė unė ndjejė pėr ty ....!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 1/10/2012, 13:01

Do te jem prane teje ne c'do kohe e ne c'do vend,
do sheroj c'do plage, c'do vend qe ty te dhemb…
Do te jem me ty gjithmone c'do dimer e c'do vere,
per ne nuk do te kete “Na ishte njehere”.......Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/10/2012, 14:10

@Arlo shkruajti:Do te jem prane teje ne c'do kohe e ne c'do vend,
do sheroj c'do plage, c'do vend qe ty te dhemb…
Do te jem me ty gjithmone c'do dimer e c'do vere,
per ne nuk do te kete “Na ishte njehere”.......

Sa e bukur kjo ... ROOSEEE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 1/10/2012, 15:16

@LePuRuShJa shkruajti:
@Arlo shkruajti:Do te jem prane teje ne c'do kohe e ne c'do vend,
do sheroj c'do plage, c'do vend qe ty te dhemb…
Do te jem me ty gjithmone c'do dimer e c'do vere,
per ne nuk do te kete “Na ishte njehere”.......

Sa e bukur kjo ... ROOSEE

/1/ Dedikuar ty ...!! 192236Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/10/2012, 15:21

LOL TekamxhanE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/10/2012, 16:08

Dedikuar ty ...!! 020

Tė urojė tė ecėsh nė njė rrugė qė quhet Jetė....
Tė pengohesh nė njė pus qė quhet Fat....
Tė biesh nė njė humnerė qė quhet Lumturi....
Dhe tė kėpusėsh njė lule qė quhet Dashuri!

E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/10/2012, 14:36

Dedikuar ty ...!! D5e9928a32f462009eaa989d79eb8f2b

E di qė s'je fati im . .
Por , kundėr fatit luftova PĖR TY!
E di qĖ ti je dėnimi imė dhe unė zgjodha tė vuaj PĖR TY !!
E dija qė zemra do mė thyhej por dhimbjen e durova Pėr ty...
E dija qė ti do ishe vdekja ime por s'ka vdekje mė tė ėmbėl se tė vdesėsh PĖR TY!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/7/2019, 08:45