Juve kampione, momentet e bukura nė foto!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Juve kampione, momentet e bukura nė foto!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/5/2012, 10:55

Juventus u ngjit sėrish nė krye tė Seria A pasi fitoi ndeshjen e djeshme dhe tanimė ka garantuar titullin kampion pėr kėtė sezon. Prej gjashtė vitesh qė nga skandalo Ciaciopoli tanimė zonja e vjetėr ka gjetur mėnyrėn pėr tė dalė aty ku e meriton. Bashkėngjitur mund tė shikoni nė foto disa nga momentet e bukura tė kėsaj skuadre nė kėtė sezon. /lajmifundit.com/

Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 143717hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 143998hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 145676hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 147500hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 151649hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 156807hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 155800hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 156195hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 158287hp2Juve kampione, momentet e bukura nė foto! 167977hp2E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:51