Ēelsi mund Barcelonėn!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ēelsi mund Barcelonėn!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/4/2012, 10:43

Ēelsi mund Barcelonėn! Drogbaaaa-300x187

Katalanasit e kanė patur shumė tė vėshtirė ndeshjen e parė tė luajtur nė Angli pėrballė Ēelsit. Takimi i parė nė kuadėr tė gjysmė finales sė Ligės sė Kampioneve ėshtė mbyllur nė shifrat 1 me 0. Ishte Didier Drogba qė nė minutėn e fundit tė pjesės sė parė arriti tė gjente rrjetėn duke ēuar anglezėt nė dhomat e zhveshjes me avantazhin mbi supe. Sakaq, nė pjesėn e dytė nuk do tė mungonin rastet pėr tė dyja skuadrat dhe nė minutėn e 71 u ndėshkua me karton tė verdhė Rodriguez. Pesė minuta mė pas ndėshkohet me karton tė verdhė edhe Busquets dhe katėr minuta pėrpara fundit njė karton nxirret nga gjyqtari edhe pėr Drogba. /Lajmifundit.com/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 25/8/2019, 04:24