Si te besh per vete nje mashkull qe ne takimin e pare?

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Si te besh per vete nje mashkull qe ne takimin e pare?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/4/2012, 15:51Te besh per vete nje mashkull, per disa vajza, eshte vertet nje operacion i komplikuar. Jane disa femra qe nga natyra lindin mace; jane sensuale, si nje mace dhe dine te marrin gjithcka qe deshirojne. Kjo kembengulje ( qe ndonjehere mund te ngaterrohet me pafytyresine) ne dashuri me siguri qe eshte nje arme e rendesishme. Nuk jemi te gjithe njelloj. Si mund te luftohet turpshmeria dhe te besh kolpo pa pasur cilesite e nje mashtruesi? Sigurisht duke ndjekur keshillat tona, nga kjo mund te gjeni ndonje rregull te arte (te thjesht, te thjesht,) per te transformuar rosakun me te shemtur ne mjelma te bukur. Kini besim tek vetja juaj.

Takimi i pare

Takimi i pare eshte nje rast fantastik, sepse ai nuk pret ndonje gje dhe mbi te gjitha nuk paragjykon. Nuk na njeh dhe mbase ndonje gje mund te shkoj keq, do vazhdoj pa u shqetesuar jeten e tij.Kjo gje duhet te na relaksoj dhe te na bej qe te ndiehemi mire; nuk humbasim asgje.Perpara se te hidheni ne sulm, mbani mend: kush jane karakteristikat me interesante? Jeni nje tip i qeushur,plot me mistere, keni nje pasion te vecante ose keni nje shikim magnetizues? Mire pra, perdorini ato qe keni. Duhet te lini shenjat dhe pra ta beni perveteper nje gje qe mund t'ju kujtoj dhe ne ditet ne vjim. Prandaj, mundohuni te gjeni se cfare tipi eshte : do te jete e kote nese flasim per Kantin si nje maniak te kultures, keshtu sesi mund te merzitet nje menaxher nese argumenti juaj i vetem eshte manikyri i gishtave.

Sa mund te vlej aspekti

Mundohuni te mos jini hipokrit : aspekti vlen shume,sidomos ai eshte i rendesishme ne takimin e pare. Kujdes nuk po ju themi qe vetem femrat e bukura kane mundesi te bejne per vete nje mashkull, por qe te kujdeseni per veten dhe mundohuni te jini e bukur eshte e nevojshme per te gjitha femrat. Mos jini fizikisht perfekte? Nuk ka rendesi , por duhet te jepni pershtypjen qe jeni kujdesur per veten tuaj, te pastruara, te rregullta dhe nese eshte e mundur dhe seksi.

Gjithashtu dhe veshja luan nje role te rendesishem, duhet te shkoj me ambientin (ne nje mbremje gala nuk mund te shkoni me xhinse), por dhe me karakterin tuaj ( mundohuni te mos hiqeni per ate qe nuk jeni). Ne fund rregulla e trete: jini te rehatshem, do te jete e kote te vshini taka te larta nese pastaj nuk arrini te ecni ose nje fund te shkurter nese nuk dini sesi ti mbani kembet.Duhet sa me komode me veshjen tuaj, nuk eshte nje recitim, mbani mend qe nje tip veshjej mund te japi nje lloj interesi mashkullit qe keni ne krah. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/4/2018, 13:50