Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/4/2012, 17:33

Midis vilave tė mrekullueshme, kopshteve pėrrallore, hoteleve historik dhe kuzhinės sė shumėllojshme, liqeni i Comos nė Itali, ėshtė zgjidhja e dukur pėr njė njė arratisje nga kaosi urban.

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 11328

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 2821

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 3782

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 4748

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 5717

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 6675

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 7620

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 8549

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 9462

Itali, relaks ne liqenin e Comos (Foto) 10368E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:32