Gjysmėfinalet/ Barcelona-Ēelsi dhe Real Madrid-Bayern Munich!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gjysmėfinalet/ Barcelona-Ēelsi dhe Real Madrid-Bayern Munich!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/4/2012, 22:56

Gjysmėfinalet/ Barcelona-Ēelsi dhe Real Madrid-Bayern Munich! Uefa-champions-league-300x226

Ndeshjet e sė martės dhe tė mėrkurės nė Ligėn e Kampioneve kanė pėrcaktuar ēiftet e gjysmė finaleve. Tanimė zyrtarisht sipas rregullave tė shortit tė hedhur javė mė parė ėshtė e qartė se cilat do tė jenė pėrballjet nė gjysmė finale. Spanjollėt e Barcelonės do tė pėrballen me anglezėt e Ēelsit pėr njė vend nė finale ndėrsa nė krahun tjetėr spanjollėt e Real Madrid do tė pėrballen me gjermanėt e Bayern Munich. Teorikisht ka gjasa jo tė vogla qė tė kemi edhe njė finale spanjolle mes Real Madrid dhe Barcelonės. /Lajmifundit.com/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:39