Kėmbėt e Messit gjunjėzojnė Milanin!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kėmbėt e Messit gjunjėzojnė Milanin!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/4/2012, 22:47

Kėmbėt e Messit gjunjėzojnė Milanin! Barcelona-milannnnnn

Barcelona ka arritur tė marrė biletėn pėr nė gjysmė finalen e Ligės sė Kampioneve pasi skualifikoi skuadrėn e Milanit ndėrsa ndeshja e dytė u mbyll 3 me 1. Nė minutėn e 10 u ndėshkua me tė verdhėn Antonini dhe njė minutė mė pas shėnon me penallti Lionel Messi. Nė minutėn e 32 barazon rezultatin Nocerino me njė gol por pas tij ndėshkohet me tė verdhė Nesta e Seeforf. Ėshtė Lionel Messi ai qė shėnon edhe golin e dytė me penallti nė minutėn e 41. Nė pjesė e dytė ėshtė Iniesta qė shėnon golin e tretė pėr Barcelonėn nė minutėn e 53. Nė minutat e mbetura ndėshkohen me tė verdhė Mascherano, Robinho e Cuenca. /Lajmifundit.com/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:04