Bayern Munich nė gjysmė finale!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Bayern Munich nė gjysmė finale!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/4/2012, 22:46

Bayern Munich nė gjysmė finale! Bayern

Gjermanėt e Bayern Munich e kanė bėrė shumė mirė gjithēka edhe nė ndeshjen e dytė me Marseille e mbyllur 2 me 0. Nė minutėn e 13 shėnon Olic golin e parė dhe ėshtė po ai qė shėnon nė minutėn e 37 edhe golin e dytė pėr gjermanėt. Pjesa e parė njeh edhe njė karton tė verdhė pėr Bia e nė pjesėn e dytė njė tjetėr karton pėr Alaba. Pjesa e dytė ishte pa gola ndėrsa kualifikimi i Bayern pothuajse ishte bėrė i qartė qė nė ndeshjen e parė. /Lajmifundit.com/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:31