Dashuria ,dje sot dhe Neser

Share
avatar
kosova98
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/03/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3
<b>Pikėt</b> Pikėt : 10
<b>Votat</b> Votat : 1

Buzqeshje Dashuria ,dje sot dhe Neser

Mesazh nga kosova98 prej 30/3/2012, 10:53

suksese ne jeten e gjdo njeriut
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria ,dje sot dhe Neser

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/5/2012, 12:40

...... ėshtė dhe mbetet ndjenja mė e bukur qė mund tė njohė njeriu nė jetė ..E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 23/6/2018, 19:49