6 shenjat qė pėrcaktojnė njeriun e duhur!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 6 shenjat qė pėrcaktojnė njeriun e duhur!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/3/2012, 09:47Pavarėsisht nga komeditė romantike qė mund tė hasim tė gjithė dhe ndonjėherė besojmė, mos harroni asnjėherė se kurrė nuk mund tė gjendet bashkėshorti apo bashkėshortja perfekte.

Por ne mund tė veprojmė dhe tė tėrhequr nga instikti por pėr tė njohur njė njeri mė mirė duhet t'i jepet koha e duhur.
Megjithėse nuk ka ndonjė recetė 100 pėr qind tė sigurt qė kėshtu duhet tė veproni mund tė shihni apo tė fokusoheni nė 5 shenjat qė ju mund t'i pėrcaktoni nėse ai apo ajo ėshtė personi i duhur.
Por gjithmonė nė mes tė njė mardhėnie ėshtė respekti pėr njėri tjetrin.

Jepni respekt qė tė merrni respekt.


1. Ai ėshtė i gatshėm pėr kompromis me ju
2. Ai i dėgjon shqetėsimet dhe ndjenjat tuaja
3. Ai vė re kur diēka ėshtė e gabuar dhe ju pyet nė lidhje me tė
4. Ai vlerėson mendimin tuaj
5. Ai ju vlerėson ju
6. Ai ėshtė vėrtet i lumtur pėr ju, kur keni suksese!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 18/10/2018, 16:37