Kjo temė vazhdonė duke filluar me fjalėn "Rastėsisht ".....!!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kjo temė vazhdonė duke filluar me fjalėn "Rastėsisht ".....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/2/2012, 18:34

First topic message reminder :


Rastėsisht dėgjova zėrin tėnd tė ėmbėl nė atė ditė me shi ...
Rastėsisht ti hyre thellė nė shpirtin timė o e ėmbla dashuri ...
Gjithėmonė pėrshpėrisja nė heshtje "Kurrė, kurrė nuk tė le" ...
Rastėsisht tė dua, rastėsisht tė ndjejė ...
Rastėsisht dashuruam njėri-tjetrin ...
Vallė rastėsisht do takohemi njė ditėėėėėėėėėėė .....?!!!!!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kjo temė vazhdonė duke filluar me fjalėn "Rastėsisht ".....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/4/2012, 11:33

Rastėsisht njė ditė tė bukur shkėlqimin e syve tė tu takova
Sa u magjepsa pas tyre dhe dotė smunda ti largoja
Ishte pikėrisht ajo ditė ku ty duhej tė tė njihja
Hyre thellė nė shpirtin timė e u bėre sėmundje pa shėrimė
.................................... /XXEMLA/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Kjo temė vazhdonė duke filluar me fjalėn "Rastėsisht ".....!!

Mesazh nga Vizitor prej 5/4/2012, 13:09

Rastesisht te takova ty
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kjo temė vazhdonė duke filluar me fjalėn "Rastėsisht ".....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/5/2012, 12:39

Rastėsisht dhe pa kuptuar me ty isha dashuruar ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Kjo temė vazhdonė duke filluar me fjalėn "Rastėsisht ".....!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 10/12/2018, 02:54