Njė Mesazh Dashurie ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/1/2012, 23:45

First topic message reminder :

XEMĖL  XEMĖL  XEMĖL

Tani ndoshta ti flenė...
Por unė kamė njė lutje...
Qė tė keshė gjumė tė ėmbėl...
Ta dhurojė njė puthje .....!!


Edituar pėr herė tė fundit nga LePuRuShJa nė 21/12/2016, 19:47, edituar 1 herė gjithsejE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/10/2013, 10:39

Ē'farė i bėre zemrės sime qė brėnda po tė mbanė
Ē'farė i bėre syrit qė pėr ty po qanė
Ē'farė i bėre shpirtit tim qė ty po tė thėrret
Ē'farė mė bėre dhe mua ... ????
Qė TĖ DUA PĖRJETĖ ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 10/10/2013, 15:47

Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 Dedikimdw7
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 10/10/2013, 21:55

Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 1378493_523591134383185_1502288478_nNjė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/10/2013, 08:21

Me duaj keshtu si jam, sepse ne u miqesuam duke qene une ky qe jam dhe ti kjo qe je....
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/10/2013, 14:12

Je e vetmja ėndėrr qė shohė ēdo natė
Je mendimi qė mė ndjek nė ēdo hap
Ti je frymzimi qė mė jep jetė
Ti je dhe do mbetesh...
Dashuria ime e vėrtetė ...!
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/10/2013, 14:47

Sinqerisht nuk besoj
Se pa ty mund tė jetoj,
Vėrtetė kam shumė frikė
Se s'mė do, dhe ke me ikė!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/10/2013, 13:24

Ē'farė ėshtė shiu ... Pika...
Ē'farė janė pikat ... Lot...
Ē'farė ėshtė loti ... Dhimbje...
Ē'farė ėshtė dhimbja ... Dashuri...
Ē'farė ėshtė dashuria ... Ndjenjė...
Ē'farė je ti ..... JETA IME .....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 25/12/2013, 11:38

Dora ime sdo te ndalet
vetem per ty do te shkruaj
nje dite te vone do ta kuptosh
se per ty me zemer vuaj

Mergimtar je ne kete bote
shum larg je pa mua
syte per ty me pikojne lot
mos harro kudo qe je "Te Dua"

Te lutem kur te lexosh keto fjale
kupto se ketu eshte nje gje e vertete
kupto se per ty vuan shum nje vajze
qe jeton e vetem pa dashuri ne jete

Shum larg te kam me kilometra,
Por ne zemer as me milimetra,
Asgje nuk dua prej teje,
Vetem te kem afer shum afer meje

Deshiroj te shof me sy
te mos digjem mall per ty
sikur te isha rreze hane
do te hy ne dhomen tende,

vetem ta dish se sa te DUA
sdo te jetojsh as 1 orė pa mua!
Dashuri e vertete ishe ti per mua
por asnjehere ne jete e shijuar

edhe pse kurr nuk te takova
ta dish se me zemer te kam dashurua …
Deri kur per ty do te mendoj
deri kur shpirti ty do te kujtoj

deri kur une i mjeri te duroj
deri ne fund te jetes zemra
ty do te dashuroj…
Mos e kupto kete si nje fjale te thjeshte

mos e kupto kete sikur tjeret thone
se kur te njoha menjehere te kam deshte
dhe do te vazhdoj te dua pergjithmone!!!
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga MARINO prej 25/12/2013, 11:57

Malli s’priti, udhe mori
Nje nate per tek ty…
Se ku je ne kete bote
I ngrati s’e di?!

Netet gdhiu, dite ngrysi
Udheve ne arrati…
Ē’u be ai, u fik, u sos
A i zune pusi?!

Neper ere e suferine
Mos mbet rruges, valle
Ngriu fare, u be kallkan
S’mberriti i gjalle?!

A mos zemra nuk e qasi
E hodhi jashte porte…
Qė i vetem endacaku
Te sillet kesaj bote?!Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2013, 16:03

Te kujtohet si u njohem..?? Shume cuditshem dhe pa kuptim...ndoshta ti nuk e beson por tani je shpirti im...!! Te te them te drejten nuk e prisja se do vazhdonim seriozisht por tani te kam ne te mendoj pafundesisht...!! Momentet kur flasim bashke e bejn diten time te bukur prandaj un do mundohem qe c'do her te bej te lumtur...!! Nuk do ta harroj premtimin zemer nqs kte po mendon...dua t'kem perjet...dhe ta dish se 'Me Mungon'...!!Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga MARINO prej 25/12/2013, 16:06


Te dua si shpirtin,fryma ime mengjesore
Te dua sa etjen e buzeve te mia..,
Te dua sa netet e bardha pa gjume!
sot, shpirti ime dua akoma me shumeKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/12/2013, 09:02

Dy pika loti pėr dashuri
Dy zemra rrinė nė vetmi
Dy zemra tė arta
Dy zemra tė zjarrta
E duan njėri-tjetrin
Edhe pse janė tė largėta...!
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 10/4/2014, 02:28

Kam nje lot qe me pikon ne zemer
Kam nje jete qe akoma 
nk i kam vene emer
Kam nje person qe e konsideroj
te vecante..
Kam jeten e veshtire por
eci me koke lart 
Kam dashur ,me kane dashur
po ska mjaftuar ..
Kam shum plage qe smund
kush per ti sheruar ..Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/4/2014, 07:46

Ti do mė fshish lotin, unė do tė fal buzėn
Ti do mė prekėsh dorėn, unė do tė fal gushėn
Ti do mė thuash tė dua, unė do tė dashuroj marrėzisht
Ti do mė falėsh zemrėn, unė zemrėn time do ta jap pėrjetsisht!!

Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 2wfn24jE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 12/4/2014, 09:06

Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 1620648_724713827548557_290833418_n
Dashuria nuk ėshtė ~Lule~qė vetėm njė vit jeton.....

Por atė e mbjell nė ~Zemėr~ dhe aty ngelet pergjithmonė..!Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/4/2014, 09:31

Tė putha mbrėmė nė ėndėrr, dhe ėndrra u gėzua
Nga puthja jonė e zjarrtė dhe nata u ndriēua
U zgjova nė mėngjes me lotėt nė sy
E kuptova qė pranė stė kisha ty...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 18/4/2014, 19:15

Shume me ke munguar !
Kam kohe pa te pare !
Zemra eshte coptuar !
E malli me ka mare !
Te ndjej ne cdo cast !
E s'te harroj dot !
Sa here te kujtoj !
Syte me mbushen me lot !Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga MARINO prej 18/4/2014, 20:33

A te them nje sekret...??
Te dua pafundesisht dhe do te dua perjet...
Te te them dhe nje tjeter...??
Dashuria per ty s'ka per tu bere e vjeter....
E di se ku problemi qendron...??
Se un te mbaj ne zemer gjithmone...
Te te them dhe dicka qe mu kujtua rastesisht....??
Zemer te dua marrezisht.Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/4/2014, 09:34

E di ē'farė?!
Nuk do tė doja tė isha kurrė dikush tjetėr
Sepse kėshtu si jam tė kam ty
Kam dashurinė mė tė madhe qė mund tė mė ofroj dikush
Kam zemrėn time nė vėndin mė tė sigurtė nė botė
Dhe nė qoftėse jamė plot difekte, nuk mė intereson
Kush ėshtė perfekt sot ...?! Askush!
Sepse perfeksioni nuk ekziston
E rėndėsishmja ėshtė se unė ndjehem prefekt se tė kam ty
Dhe s'dua asgjė tjetėr ...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 20/4/2014, 14:18

Vajze e dashur dua te kuptosh dicka!
Nuk kam asgje kunder teje, thjesht se ai eshte aq special, kaq i vecante dhe kaq ndryshe nga te tjeret saqe nuk mundem dot ta ndaj me asnje.
Te kuptoj shume mire qe i shkon pas, sepse si ai s'ka shume. Prandaj e dua vetem per vete. Me fal, por dashuria eshte vetem per 2 persona! I treti eshte i tepert.

Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 1472988_635008349874919_158220197_nNjė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/4/2014, 14:23

Nuk mundohem ti harroj dot fjalėt e tua
Nuk mundohem ta harroj dot fjalėn "Tė Dua"
Nuk mundohem ti harroj dot puthjet e tua
Nuk mundohem tė harroj kur je Gjithēka pėr mua...!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/4/2014, 23:57

Ne mbremje rri edhe mendoj
dhe nuk dua te te harroj
sepse eshte bukur te dashuroj
edhe pse pran meje kurr nuk do te jesh
zemren time perjet do ta keshNjė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/4/2014, 08:48

E shtrejtė dashuria si unaza nė gisht
Tė bėn tė biesh brėnda e ta duash verbėrisht
Me gjithė qėnien qė ke tė duash vetėm atė
Tė jetė gjithēka qė do, thesar i ēmuar ...

Gjithė pasuria e botės smjafton ta humbasėh
Se vėrtetė e do si diēka tė paēmuar
Me asgjė se ndėrron
Gjithmonė me yllin mė tė bukur e krahason

Mbetet gjithmonė i veēantė ...!!  003 E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 4/5/2014, 02:23

Do Te Ishe Yll Po Te isha Qiell...Do Te Ishe Rreze Po Te Isha Diell...Por Keto Qe i Thash Jan Vetem Krahasime Un Te Duaa Tyy e Tyy Je Jetta imee .....Njė Mesazh Dashurie ...!! - Faqe 4 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/5/2014, 14:02

Njė buqetė me lule ty do ta dėrgoj
Dhe njė zarf tė mbyllur te dera do ta lėshoj
Kur ti vėshtrosh lulet dhe ti numėrosh ngadalė
Njė fjalė mbaje mėnd nga unė "Tė dua sa tė jem gjall"
Dhe zarfin kur ta hapėsh njė dhimbje do tė kesh nė zemėr
Se nė tė kam shkruar "Do tė dua gjithė jetėn"E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Zemėr Re: Njė Mesazh Dashurie ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/7/2019, 01:09