Perse nuk jam e lumtur

Share
avatar
Moza
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/03/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2910
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ne pune lind dashuria,prandaj ai qe punon asnjehere nuk ankohet per mund...

Buzqeshje Perse nuk jam e lumtur

Mesazh nga Moza prej 3/6/2009, 21:50

Perse nuk jam e lumtur
Momente te keqija kalojme te gjithe: dhe gjithemone ja hedhim fajin se nuk kemi nje te dashur, se nuk ndihemi te dashuruar dhe te perkedhelur. Por eshte e vertet kjo?

Shikojme te gjitha shoqet tona te fejuara me djem xhentil, qe jane te dashuruara, ndersa ne jemi vetem dhe ne depresion! Lumturia ndertohet dite pas dite dhe sigurisht nuk varet nga prezenca e nje partneri. Gjeni nje hobi, beni palester, shijoni lirin tuaj dhe do ta shikoni se papritur do te gjeni njeriun e duhur. Nuk eshte terheqese nje femer gjithenje e merzitur, e trishtuar. Te jesh single nuk eshte nje tragjedi, madje shume shpesh mund te jete perfekte per tu defryer dhe te mendosh per vetveten. Fillimisht lumturin duhet ta gjeni brenda vetes. Nje vajze e gezuar dhe e cila e dashuron jeten ka shume adhurues...Mendojeni!Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Perse nuk jam e lumtur

Mesazh nga Burrelsja prej 8/7/2013, 11:56

Lumturia ndertohet dite pas dite dhe sigurisht nuk varet nga prezenca e nje partneri shum shum e bkr kjo

    Ora ėshtė 15/12/2018, 21:25