Si ta kuptojm nese i mungojme

Share
avatar
Moza
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/03/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2910
<b>Votat</b> Votat : 17
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ne pune lind dashuria,prandaj ai qe punon asnjehere nuk ankohet per mund...

Buzqeshje Si ta kuptojm nese i mungojme

Mesazh nga Moza prej 3/6/2009, 21:46

Si ta kuptojme nese i mungojme
Ai me mendon? I mungoj? Sa here e kemi pyetur veten pas nje ndarjeje apo nje largimi nga partneri... Si ta kuptoni nese i mungoni apo nese ka akoma dicka mes jush?
Nese ju sheh me nje djal tjeter kerkon te informohet menjeher per llojin e lidhjes qe keni. Kerkon tju takoj shpesh "edhe si miq" Ju keshillojme, nese ndjeni qe ai eshte akoma i lidhur pas jush dhe nese ju e dashuroni bejeni ta kuptoj. Shpesh meskujt jane shume kokefort dhe me mire heqin dore sesa te pranojne qe kane bere gabim.Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Si ta kuptojm nese i mungojme

Mesazh nga Burrelsja prej 8/7/2013, 11:57

Nese ju sheh me nje djal tjeter kerkon te informohet menjeher per llojin e lidhjes qe keni.

    Ora ėshtė 19/1/2019, 09:06