Buqeta e nuses me lule natyrale!

  Share

  LePuRuShJa
  ♫ Stafi Administrues ♫
  ♫ Stafi Administrues ♫

  <b>Shteti</b> Shteti: Europė
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 11/09/2007
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 122691
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 260370
  <b>Votat</b> Votat: 309
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

  Buzqeshje Buqeta e nuses me lule natyrale!

  Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/12/2011, 01:16
  E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
  E megjithatė s'tė ve faj
  Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

  Princesha...
  ♥ Stafi Moderues ♥
  ♥ Stafi Moderues ♥

  <b>Shteti</b> Shteti: Shqipėria
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 27/09/2012
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 12601
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 23698
  <b>Votat</b> Votat: 295
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

  Buzqeshje Re: Buqeta e nuses me lule natyrale!

  Mesazh nga Princesha... prej 24/4/2014, 14:22

  Princesha...
  ♥ Stafi Moderues ♥
  ♥ Stafi Moderues ♥

  <b>Shteti</b> Shteti: Shqipėria
  <b>Gjinia</b> Gjinia: Female
  <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi: 27/09/2012
  <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve: 12601
  <b>Pikėt</b> Pikėt: 23698
  <b>Votat</b> Votat: 295
  <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar: Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

  Buzqeshje Re: Buqeta e nuses me lule natyrale!

  Mesazh nga Princesha... prej 24/4/2014, 14:23

   Ora ėshtė 10/10/2015, 10:55