Perse genjejne meshkujt!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Perse genjejne meshkujt!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/11/2011, 23:55Genjeshtra dhe meshkuj, nje kuader qe nuk mund te qendrojne pa njeri tjetrin. Ne fakt, cdo femer pyet veten perse partneri i tyre thote genjeshtra? Mbase eshte mire te bejme nje shetitje ne trurin e meshkujve per te kuptuar origjinen e genjeshtrave te tyre. Shpesh genjeshtrat lidhen me pozicionin e punes, tipik eshte rasti kur partneri ka nje pune ku thote se eshte shefi i stafit, ose jane te shumte ata qe deshirojne te duken te vleresuar ne shoqeri dhe tregojne histori hiperbolike. Nje tip mashkulli qe shpesh mashtron deshiron te duket si nje "super hero" pa te bota nuk do te ecte perpara sepse kontributi i tij eshte i rendesishem per njerezimin.

Kjo tipologji genjeshtari qe fillimisht te ngjall embelsi e sheh mashkullin si protagonist te bemave te medha, te degjoni ate, "te gjithe te moshuarit nuk kalojne rrugen pa patur ate ne krah" e keshtu me rradhe. Nje tip tjeter genjeshtari eshte dhe partneri qe thote cdo genjeshter per tu dukur me i mire sec eshte. Cdo mashkull ka nje personalitet te vetin prej genjeshtari, sigurish nuk bejme sikur ska ndodhur gje kur behet fjale per ceshtje serioze dhe te rendesishme te cilat mund te vene ne rrezik besimin e njerezve. Me pak fjale, u takon gjithmone femrave te kuptojne kur meshkujt thone nje te vertet dhe kur nje genjeshter. ikub.alE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Perse genjejne meshkujt!

Mesazh nga Burrelsja prej 1/7/2013, 13:22

Pse genjejne meshkujt??? -Sepse femrat pyesin shume...!!

    Ora ėshtė 24/5/2018, 12:16