.. Shoqeria qe na rrethon..

SamkaQika
SamkaQika
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
<b>Pikėt</b> Pikėt : 605
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

lexo .. Shoqeria qe na rrethon..

Mesazh nga SamkaQika prej 26/10/2011, 00:33

Cfare eshte shoqeria per ju? sa besoni dhe e konsideroni nje shok/shoqe? cfare vendi ze shoqeria ne jeten tuaj? Tekamxhan
Tekamxhan Tekamxhan Tekamxhan Tekamxhan xxx
Per mua shoqeria eshte shume e rendesishme , sepse te gjith ne jetojm mes saj , pa shoqeri cdonjeri prej nesh do ishte si peshku pa uje thot populli.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

lexo Re: .. Shoqeria qe na rrethon..

Mesazh nga Burrelsja prej 1/7/2013, 13:23

Vlera e shoqeri eshte pasuria e frymezimit ,vlera e jetes ,vlera e
t'ndihehurit i/e lumtur ,vlera qe sjell ideja kurre kemi nje shoqeri te
mire kemi me shume plane ,kemi ide te reja ,kemi forc etj ...
Eshte shume e vleres qe te kemi shoqeri ne jete ,shoqeri te mire
,shoqeri te nderit ,shoqeri te shendoshe ,shoqerohi sa me shume eshte
pasuri ,eshte ndertim !!!Shoqeria ime me mbeshtet dhe me jep shume momente argetuese
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

lexo Re: .. Shoqeria qe na rrethon..

Mesazh nga Princesha... prej 10/1/2015, 23:45

Respektoje shoqerine ne max, edhe nese kutpon qe dikush e ka me hile, mos ja ve ne dukje, por ik ngadal pa then asnje fjal, sepse heshtja vret me shume se c'do gje... Prindrit e tu, duaj me gjithe zemer, me gjithe shpirt, edhe pse sot ndoshta nuk mund te pershtaten me kohen qe ne jetojme, duaj me gjithe force e shpirtit se kush e di sa here jane zgjuar naten duke ndenjur pa gjume duke u kujdesur per ne...
Kush e di sa here kane ber jasht mundesive te tyre qe ne te kemi kete qe kemi sot ! Ndoshta eshte pak, por kaq eshte mundesia e tyre...

Mos i ofendo, mos u sill keq, por thuaj po, edhe nese ti nuk do ta besh ate gje... Te pakten bej qefin.. Gjithcka ne kete jete mund ta zevendesosh.. Si p.sh: shokun po, shoqen po, dashurine po,
por,,, prinder nuk te behet askush ne bote...

Duro, sepse durimi eshte aram me e forte e nje njeriu qe jeton mbi toke...
Fal, sepse do te te falin kur ti te kesh nevoje...
Duaj, sepse nje dashuri e sinqert asnjeher nuk shuhet nga zoti, ai te vlerson bindu per kete...

Mos thuaj jeta ime mori fund: sepse te gjithe vuajme nuk je vetem, sepse te gjithe njerzit e mire ne bote vuajne, por ne fund triumfojne me koken lart... Tregohu si me i/e bute me te gjithe njerzit qe te rrethojne, sepse me butesin tende do ta besh per vete, ose me sakt do ta besh "fans" tendin... Sa do doja qe ta lexonin ata njerez qe e gjeten veten e tyre brenda ne kete status qe edhe ata t'jua tregonin te gjithve...
Ndoshta u zgjata pak si shume por, ky eshte realiteti e cdo njerit nga ne.... Shoqeria qe na rrethon..	 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

lexo Re: .. Shoqeria qe na rrethon..

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:52