Dhuroni lule dhe thoni fjalė magjike!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Dhuroni lule dhe thoni fjalė magjike!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/10/2011, 18:11Nėse jeni nė njė lidhje dashurie tė gjatė, duhet tė mundoheni qė tė mos vijė deri te monotonia. Pėr tė ndodhur kjo nuk ėshtė aq vėshtirė sa ju duket. Nganjėherė mjafton njė kompliment pėr ta bėrė tė lumtur gjysmėn tjetėr. Ju sjellim disa kėshilla qė padyshim se do t’i shėrbejnė forcimit tė romancės suaj. Tė gjithė dėshirojnė tė dėgjojnė fjalė tė mira pėr veten, ndėrsa femrave nė veēanti u pėlqejnė komplimentet. Mos e teproni me lajkat, por gjithmonė me sinqeritet lėvdojeni dukjen e partneres suaj, modelin e ri tė flokėve ose thoni se ėshtė e mirė nė atė qė ėshtė duke e bėrė.

Mos harroni qė tė dashurės t’i thoni shpesh se sa rėndėsi ka pėr ju. Shumė meshkuj pas njė kohe tė caktuar, nuk ua thonė tė dashurave ose grave fjalėt e ėmbla- prandaj mos lejoni qė kjo t’ju ndodhė juve.

Mendoni pėr atė se kur e keni befasuar pėr herė tė fundit partneren tuaj? Nuk ėshtė e domosdoshme qė ta dėrgoni nė ndonjė restorant tė shtrenjtė ose t’i blini dhurata tė shtrenjta. Dhurojini njė lule, merreni filmin e saj tė preferuar ose thjeshtė dilni pėr tė shėtitur bashkė. Po ashtu, mos hezitoni qė t’i ofroni ndihmė asaj. Ndihmojini rreth punėve tė shtėpisė, ndihmojini rreth projektit nė tė cilin ėshtė duke punuar dhe mbėshteteni gjithmonė. TelegrafiE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 23/6/2018, 04:33