Gena - Aman

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gena - Aman

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/10/2011, 00:39

~°°~ Gena - Aman ~°°~

E gjithė bota le ta di, se unė atė e dua
E gjithė bota le ta di, se unė atė e dua

Me fund do pi raki, dhe do ti themė tė dua
Me fund do pi raki, dhe do ti themė tė dua

Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė
Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė

Se dua pasurinė, kur ti nuk je me mua
Se dua pasurinė, kur ti nuk je me mua

S'do pyes asnjėri, do puthė buzėt e tua
S'do pyes asnjėri, do puthė buzėt e tua

Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė
Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė

Do dehem kėtė natė, dhe ty do tė kėrkojė
Do dehem kėtė natė, dhe ty do tė kėrkojė

Njė gurė nė xhamė do hedh, nga gjumi do tė z'gjojė
Njė gurė nė xhamė do hedh, nga gjumi do tė z'gjojė

Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė
Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė

Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė
Amaaaaaan aman, zemra ime pėr ty qanė
www.BotashqiptareForum.comE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 07:29