Afer Dhe Larg

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Afer Dhe Larg

Mesazh nga Vizitor prej 21/9/2011, 21:34

(Elvana:)
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj

Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj


(Flori:) 9x:
Mė pyet...


(Elvana:)
Mė pyet: "A ndjeve ndonjėherė?"
Do ta them unė
dhe pse nuk ka mė vlerė.
Unė tė dua
sa veten dhe mė shumė.
Mė jep puthjen
tė ndjej unė der nė fund.

Nė kujtime... aty do mė gjesh.
Erėn time... jo, nuk do ta ndjesh.

REF:(2x)
E di afėr s'tė kam
E di nuk je me mua
Afėr dhe Larg
tė dy shumė pak jetuam
Njė moment fillon, mbaron aty
Pėr tė dy

Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj

Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj
Na-ra Na-ra Naj


(Flori:) 9x:
Mė pyet...(Elvana:)
Nė kujtime... aty do mė gjesh.
Erėn time... jo, nuk do ta ndjesh.

REF:(2x)
E di afėr s'tė kam
E di nuk je me mua
Afėr dhe Larg
tė dy shumė pak jetuam
Njė moment fillon, mbaron aty
Pėr tė dy(Flori:) 10x:
Mė pyet...

    Ora ėshtė 22/8/2019, 07:15