Si te kuptosh nje mashkull?

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Si te kuptosh nje mashkull?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/9/2011, 11:06S'eshte nevoja te shqiptoje asnje fjale, se ti mund ta kuptosh kete vetem duke pare formen e gojes se tij...

Goje e gjere

Sipas eksperteve te leximit te fytyres, ky eshte nje djale impulsiv qe i con gjerat deri ne fund. Eshte i afte te harxhoje shume para, edhe monedhen e fundit, per te blere sendet me te fundit elektronike ose per te bere nje udhetim suprize ne fundjave, sepse keshtu i pelqen. Lajmi i mire eshte se gjithe ky pasion dhe spontanitet ekziston edhe ne jeten e tij seksuale.

Buze te trasha

Ai eshte romantik, i ndjeshem, intuitiv dhe perceptues: Nje djale me buze te trasha eshte i afte te kuptoje nese ke kaluar nje dite te keqe dhe c'eshte me e mira nga te gjitha, ai di cfare duhet te beje per te argetuar dhe per te ngritur moralin. Brenda dhomes se gjumit nuk kursen forcen dhe kohen per te eksploruar cdo cep te trupit tend. Objektivi i tij eshte te gjej zona te reja erogjene dhe teknika per te te cuar ne parajsen e kenaqesise. Lere veten ne duart e tij, sepse do te kenaqesh...

Goje e madhe

Zakonisht, eshte tip shume i sigurte ne vetvete, qe i pelqen te flase dhe te jete ne qender te vemendjes, prandaj nuk eshte e cuditshme ta shohesh ne mes te nje grupi njerezish, duke folur me duar dhe me kembe. Ky mashkull eshte edhe shume i dashur, nga ata qe te puthin dhe te perqafojne me ore te tera. Ne krevat eshte aktiv dhe i dashur, keshtu qe pergatitu per te perjetuar nje maratone te forte seksuale.

Buze te holla

Edhe pse zakonisht eshte nje tip i rezervuar dhe i turpshem, ky mashkull tenton t'i tregoje ndjenjat e tij me ane te detajeve te vogla. Per shembull, eshte i afte te te bej nje suprize ne darke duke te pergatitur ushqimin tend te preferuar dhe gjithmone perpiqet te te perkedhele pikerisht aty ku te pelqen me shume. E keqja eshte se jo gjithmone te jep te kuptosh se cfare e entuziasmon, keshtu qe duhet te besh nje sforcim te vogel per te zbuluar cfare i pelqen vertete. ikubE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/4/2018, 13:44