Cilat jane sekret e joshjes tek femrat?

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Cilat jane sekret e joshjes tek femrat?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 15/9/2011, 11:05Joshja nuk eshte nje art vetem femeror, por te themi qe femrat, jane mjeshtre ne kete fushe. Kete e ka verifikuar nje sondazh i udhehequr nga shoqeri per produkte bukurie, Superdrug. Ne vend te pare qendron spucimi i parfumit, me pas vijne modelet origjinale te flokeve. Floket jane gjithmone nje pike e forte per te luajtur me trupin dhe te qellosh ne shenje tek partneri. Me pas femrat kane deshire te nxjerrin ne pah kembet apo dhe gjoksin, mbase duke veshur recipeta push-up. Sigurisht, nuk jane te vetmet teknika. Jane te rendesishme edhe perdorimi i kremrave, nje minifund apo aksesoret. Sipas kerkimeve te shumta, joshja ka disa sjellje te rendesishme, eshte aspekti i karakterit nje nder me te rendesishmit. ikubE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/4/2018, 23:14