Shoqėria ėshtė....!!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/9/2011, 16:06

... Kur ti ke nevojė pėr dikė dhe ai tė gjendet pranė pa ndonjė interes.... Kur tė shikonė tė mėrzitur dhe mundohet me shumė mėnyra qė tė tė kthejė buzėqeshjen.... Kur tė jepė gjithėēka nė kėmbimė tė asgjėje.... Kur tė dhuronė njė pėrqafimė pėr tė tė treguar qė asnjėherė sdo tė jeshė vetėm... Kjo ėshtė shoqėria!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/12/2011, 01:00

°° Shoqėria e vėrtetė nuk e njehė fjalėn ''Lamtumirė'' ...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/2/2012, 13:17

Shoqėria ėshtė si ajri, e nevojshme pėr frymėmarrjen, por e pamjaftueshme pėr jetėn...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Vizitor prej 20/2/2012, 13:38

Shoqeri te ben te ndihesh bukuree kur jee mmme shoqerin e mire.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/3/2012, 10:52

Shoqėria ėshtė sikur sheqeri, tretet dhe zhduket... Por gjithmonė mbetet ėmbėlsia e sajė...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Tesa prej 5/3/2012, 11:13

Shoqeria eshte si nje rreze dielli! E sheh- s'e sheh qendron gjithmone pran me ty!syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
shefki.misini
shefki.misini
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 15
<b>Pikėt</b> Pikėt : 25
<b>Votat</b> Votat : 1

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga shefki.misini prej 5/4/2012, 00:25

Mendojse shoqėria eshte nje pjese shume e rendesishme e jetes pa te cilen jeta nuk do ta kishte rrjedhen normale .Nje shoqeri e mire per njeriun eshte edhe pasuri.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/4/2012, 07:56

Shoqėria ėshtė njė pjesė e lumturisė nė jetėn tonė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga BELISA prej 16/5/2012, 20:57

Pa shoqeri s'bene hiq
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Princesha... prej 4/10/2012, 09:05

ROOSEE ROOSEE Shoqeria...nje fjale shume e madhe,prandaj jo cdo kush mund te beje pjese ne nje rreth te tille.
Une nuk preferoj te kem nje numer te pakufizuar te shoqerise,te cilet nuk i ke afer kur te nevojiten,nuk mund te llogarisesh asgje ne ata,nuk te vleresojne ty dhe miqesine qe ti u ofron,me nje fjale jane shoke/shoqe sa per sy e faqe.
Une kam 3 shoqe dhe 1 shok me te cilet kemi nje shoqeri te paster,te sinqerte,dhe pa asnje lloj interesi.Ata per mua jane nje thesar i vertete,jam shume e lumtur qe kam miq te til
le. PUFAlbatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Albatros prej 10/11/2012, 13:29

Shoqeria eshte dicka e shtrejte por qe kerkone mbeshtetje dhe sinqeritet

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Princesha... prej 10/11/2012, 13:35

qdo gje e ka kufirin shoqeria eshte gjeja me e bukura ne jete sepse "dy persona jane me te afte se nje person", per te arritur nje gje te madhe ne jete natyrisht pa shoqeri nuke ka mundesi te arritet nje qellim sepse per qdo vendim duhet perkrahje, vetem dembelat dhe pertacet ndoshta nuk pajtohen se shoqeria eshte qelsi kryesor i jetes
__________________Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Albatros prej 10/11/2012, 13:37

Shoqeria eshte kuptimi i jetes

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Princesha... prej 10/11/2012, 13:41

Shoqeria Eshte Shum e, Domosdoshme per Njeriun.
PS: Po Spat Shoqeri Ska gja mterezi !!

Ne Raste Te Vecanta Shoqeria te jep nje Mbeshtetje me shum se cte jep
FamiljaAlbatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Albatros prej 10/11/2012, 13:55

Shoqeria eshte buzeqeshje ^per te filluar nje dite
Mbeshtetje per te ecur ne jete
Nje dore e ngrohte per te mbeshtetur

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/11/2012, 17:26


Shoqeri e vertete? Ato qe jan per krah teje ne diten me te bukur te jetes tende, gjithashtu ajo qe smungon ne ate me te keqen
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/12/2012, 11:37

Shoqėria, nė njė farė mėnyre, mund tė krahasohet me zjarrin: tė menēurit ngrohen duke ndenjur nė largėsinė e duhur, torollakėt, pasi janė pėrcėlluar, struken nė tė ftohtin e vetmisė, duke u ankuar se zjarri djegė....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Vizitor prej 7/12/2012, 12:38

Shoqeria eshte ushqimi me i mire per ta larguar vetmine, per ta gjetur dashurine, per te larguar stresin...
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Princesha... prej 23/12/2012, 13:40

Vlera e shoqeri eshte pasuria e frymezimit ,vlera e jetes ,vlera e
t'ndihehurit i/e lumtur ,vlera qe sjell ideja kurre kemi nje shoqeri te
mire kemi me shume plane ,kemi ide te reja ,kemi forc etj ...
Eshte shume e vleres qe te kemi shoqeri ne jete ,shoqeri te mire
,shoqeri te nderit ,shoqeri te shendoshe ,shoqerohi sa me shume eshte
pasuri ,eshte ndertim !!!Shoqeria ime me mbeshtet dhe me jep shume momente argetueseLePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/1/2013, 09:53

Shoqėria pa interes kurrė nuk vdesė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Vizitor prej 4/1/2013, 10:21

Shoqeria e vertete nuk paguhet me para!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/1/2013, 15:39

Shoqėria ėshtė ēelėsi i njė jete tė lumtur...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Princesha... prej 6/1/2013, 18:44

Shoqerija esht nje ndjenj teper e mir po mvaret kush si e she nje shoqeriAnonymous
Vizitor
Vizitor

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Vizitor prej 6/1/2013, 19:32

SHOQERIA ESHTE USHQIM I SHPIRTIT
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 21/2/2013, 17:10

Shoqeria eshte grup njerezish me interesa te perbashketa. Shoqeria krijohet ne baze te interesave te perbashketa te individeve. Pra jane interesat e perbashketa nje lidhin nje grup te caktuar njerezish apo individesh dhe si kundervlere krijohet shoqeria. Por, ana tjeter e medaljes eshte se interesat e ndryshme te invidideve pengojne krijimin e nje shoqerie.

Sponsored content

Zemėr Re: Shoqėria ėshtė....!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 18/2/2019, 17:31