Albanian Summer Dance 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Albanian Summer Dance 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/9/2011, 13:00Cilat ishin kėngėt mė te mira dance tė kėsaj vere? Revista Albaniac beri nje pėrmbledhje tė 20+1 mė tė mirave dhe nė njė kombinim tė shkurtėr po jua sjellim nė videon e mėposhtme.

Ju kujtojmė qė rradhitja ėshtė e rastėsishme dhe kėngėt janė tė vendosura nė video sipas listės sė mėposhtme.

20+1 Albanian Summer Dance 2011

Zajmina Vasjari – Po ta dija
Blero – Summer Love
Ingrid Gjoni feat Tony Ray – My Heart Is Crying
Samantha Karavella – Larg
Xhensila – Dikush tė do
Soni – Nėn Lėkurėn tėnde
Aurela Gaēe feat McKresha-CA$H
Big Basta – Bounce with The Star
Elvana Gjata – Kudo qė jam
Flori Mumajesi – Tallava
Elvana Gjata – Afėr dhe Larg
Vesa Luma – Ti po don
Kaltrina Selimi – Hot
Leonora Jakupi – Iluzion
Rozana Radi – Kiss Me Rozy
Besa – Always On My Mind
Zanfina Ismaili -Ti pa mu nuk mundesh
Vjollca – Holla at Me
Nora feat Mc Kresha – As ni zo
NRG Band – Rina
Genta Ismajli – Guximi
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 25/8/2019, 00:53