Kur mund ta humbisni njė femėr?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Kur mund ta humbisni njė femėr?

Mesazh nga Vizitor prej 25/8/2011, 11:45

Ju e pyesni veten se pse ajo nuk iu pėrgjigjet telefonatave
tuaja? Ne po ju paraqesim disa nga mėnyrat se si mund ta humbisni njė femėr.
Meshkuj lexojeni me kujdes!Tė ushqyerit e ‘zhurmshėm’

Asgjė nuk e
ēmend mė shumė njė femėr sesa shikimi i njė mashkulli derisa e pėrtyp njė copė
mishi. Femrat e urrejnė kur meshkujt flasin me gojėn plot dhe shtrėngojnė thikėn
e pirunin egėrsisht sikur nuk po presin dot ushqim. Djema, nėse dėshironi tė
keni njė takim tė dytė hani mirė.

Pėrtesa

Gratė mund tė
falin shumė, por jo edhe sorollatjen nėpėr shtėpi pa bėrė asnjė punė. Gratė
urrejnė kur burrat tregohen pėrtacė dhe nuk kujdesen tė paktėn pėr gjėrat e
veta. Ėshtė e pafalshme rrėmuja e krijuar nė shtėpi, me rroba e gjėra tė tjera
tė lėnė nė dysheme.

Duhani

Tymosja e cigareve apo
papastėrtia e dhėmbėve nga cigarja nuk do tė ju ndihmojė tė shkoni mirė me tė
dashurėn tuaj. Posa t’ju afrohet ajo do tė dėgjoj erėn e keqe tė duhanit, dhe do
t’ju thotė: “Unė dua tė puth njė mashkull e jo njė
taketuke”.

Inatosja

Veprimet tuaja si tė njė vampiri,
ngritja e zėrit pa arsye nuk janė njė nga ato gjėrat qė i pėlqejnė vajzat.
Xhelozia e juaj e paarsyeshme, apo takimet pėr “qėrim tė hesapeve” janė gjėra qė
ju pengojnė vajzave mė sė shumti. Prandaj, kujdes fjalorin dhe kontrolloni
veten.

Njė baba

Njė fėmijė nė skenė ėshtė shumė pėr
dėshirat e njė vajze. Ajo do tė preferonte mė shumė njė djalė beqar se sa njė
burrė me njė fėmijė jashtė martesės.

Dhėmbėt

Higjiena e
papastėr: tė jesh i papastėr nuk ėshtė bekim. Vajzat rrėqethen nga meshkujt me
dhėmbė tė palarė. Ato e urrejnė erėn, frymėmarrjen me erė tė hudhrės dhe thonjtė
e papastėr.

Lojėrat kompjuterike

Dhėnia pas lojėrave
kompjuterike nuk ėshtė aq argėtuese pėr vajzat sa ėshtė pėr meshkujt. Ajo do tė
lodhet njė ditė nga lojėrat tuaja dhe nga ti.
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Kur mund ta humbisni njė femėr?

Mesazh nga Albatros prej 16/9/2011, 23:52

kur ti vije koha


    Ora ėshtė 15/12/2018, 05:39