Mehmedi e Nikēi shijuan fitoren e parė

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Mehmedi e Nikēi shijuan fitoren e parė

Mesazh nga Albatros prej 8/8/2011, 22:34

Zurich-u pas tri humbjeve tė njėpasnjėshme ka shėnuar fitoren e parė,
duke e mposhtur me rezultat 6:0 Grasshoppers-in, nė takimin e javės sė 4
tė elitės sė futbollit zviceran. Admir Mehmedi me Adrian Nikēin shėnuan
nga njė gol nė kėtė fitore. Mehmedi ka shėnuar nė minutėn e 67-tė,
kurse Nikēi nė minutėn e 87-tė. Mehmedi luajti 90 minuta, ndėrsa Nikēi
ėshtė inkuadruar nė lojė nė minutėn e 81-tė. Zurich-u ka shėnuar fitoren
e parė dhe tash renditet nė vendin e tetė me 3 pikė.


    Ora ėshtė 24/6/2019, 10:53