Ramaj zėvendėsues, AUE kokulur

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Ramaj zėvendėsues, AUE kokulur

Mesazh nga Albatros prej 8/8/2011, 22:33

Futbollisti nga Kosova, Alban Ramaj, me skuadrėn e AUE-sė pėsuan edhe
humbjen e parė nė Bndesligėn II tė Gjermanisė. AUE para shikuesve tė vet
ėshtė mposhtur me rezultat 2:0 nga Karlsruher. Ramaj ėshtė aktivizuar
nga minuta e 63-tė nė vend tė Shroder, megjithatė, nuk kanė pasur
mundėsi qė tė paktėn tė ndalin njė pikė. Rivali ka treguar lojė mė tė
mirė, ndėrsa AUE duket se nuk e ka pasur edhe ditėn e vet. Pas javės sė
tretė, AUE renditet nė vendin e dhjetė me katėr pikė, Karslruher ngritėt
nė pozitėn e gjashtė me 6 pikė tė grumbulluara dhe ėshtė ndėr
kandidatėt nė luftė pėr nė elitėn e futbollit gjerman.


    Ora ėshtė 22/8/2019, 00:17