Boll e gėnjyem opinionin!

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Boll e gėnjyem opinionin!

Mesazh nga Albatros prej 8/8/2011, 22:31

aib Kabashi ėshtė trajneri i parė nė Kosovė qė ka deklaruar se
hendbollistėt e huaj tė angazhuar nė disa klube tė Kosovės janė tė
dėshtuar dhe qė kushtojnė shumė lirė. Kabashi e ka pranuar se para dy
vjetėt edhe vetė i ka pasur disa nga hendbollistėt e huaj nė radhėt e
skuadrės sė tij, por qė nuk ishin asgjė mė tė mirė se hendbollistė
vendorė. Trajneri i Prishtinės thotė se nuk e ka ndėrmend tė
pėrforcohet pėr garat evropiane, sepse nuk kanė mjete financiare. “Jemi
pėrqendruar ...


    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:26