Shorti i Ligės sė Kampionėve, Arsenali pėrballė Udinezes, me fat Bajerni

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Shorti i Ligės sė Kampionėve, Arsenali pėrballė Udinezes, me fat Bajerni

Mesazh nga Albatros prej 8/8/2011, 22:28

Shorti i Ligės sė Kampionėve, qė u hodh sot nė Nion, ka sjellė
pėrplasje interesante. Arsenali ėshtė vėnė pėrballė skuadrės surprizė tė
sezonit tė kaluar nė Serinė A, Udineze.

Gjigantėt e Gjermanisė, Bajern Mynih dhe skuadra spanjolle e
Vijarealit duhet tė jenė tė kėnaqura pasi qė tani Zyrihu dhe Odense mund
tė konsiderohet “preh” tė tyre.

Shorti i Ligės sė Kampionėve, Arsenali pėrballė Udinezes, me fat Bajerni  ShortiNė pėrballjet e tjera Tuente do tė ndeshet me Benfikėn, Luion me
Rubin Karzan. Malmo, skuadra daneze e cila eliminoi Rejnxher kėtė janė
nga ky kompeteticion do tė do masi forcat me ekipin kroat, Dinamo e
Zagrebit.

Ndeshjet e para do tė luhen me 16/17 gusht ndėrsa ndeshjet e kthimit do zhvillohen njė javė mė vonė me 23/24 gusht.


    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:15