Kakavijė: Fluks bashkatdhetarėsh nė kufi

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Kakavijė: Fluks bashkatdhetarėsh nė kufi

Mesazh nga Albatros prej 4/8/2011, 18:49

Brenda 24 orėve tė fundit nė pikėn kufitare tė Kakavijės kanė hyrė rreth 5 mijė bashkatdhetarė dhe mbi 1170 automjete.

Sipas informacioneve tė fundit, nuk janė regjistruar radhė nėpėr
sportele, ndėrsa pala shqiptare dhe ajo greke po punojnė pa ndėrprerje.

Nė pikėn shqiptare po punohet me 6 sportele dhe nė atė greke me 4
sportele. Ndėrkohė janė regjistruar edhe 500 shtetas shqiptarė, tė cilėt
kanė kaluar kufirin shqiptaro-grek pėr tė kaluar pushimet verore nė
fqinjin jugor.


    Ora ėshtė 22/8/2019, 00:15