Turan merr ofertė nga Spanja dhe Anglia

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Turan merr ofertė nga Spanja dhe Anglia

Mesazh nga Albatros prej 3/8/2011, 21:08

Kapiteni Gallatasarajt, Arda Turan, mund tė ikėn nga skuadra e Fatih Terimit.


Mediat turke njoftojnė se kapiteni i Gallatės, ka ofertė nga dy
skuadra franceze. Por ka qenė agjenti i lojtarit qė ka mohuar ofertėn
nga Franca, por sipas tij, Turan ka ofertė nga Spanja dhe Anglia.


“Absolutisht ėshtė rren, sepse Arda nuk ka ofertė nga asnjė klub
franceze. Javėn qė vjen do tė kem njė takim mė drejtuesit e klubit tė
Gallatasarajt, ku do tė bisedojmė pėr tė ardhmen e lojtarit, i cili ka
njė ofertė nga Spanja dhe njė nga Anglia”, ka thėnė agjenti i Arda
Turanit.


    Ora ėshtė 22/8/2019, 00:17