Nen Lekuren Tende - Soni Malaj

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Nen Lekuren Tende - Soni Malaj

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/7/2011, 22:42

Do te gjej nen lekuren tende un,
nje fytyre tjeter do kem
emrin tim nuk po ta them
do jem ti
do te ndjej zemren tende sesi flet
dhe do vite do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment, nen

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam un uun jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam une
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen

do te ndjej zemren sesi flet
dhe goditjet do ti shtoj
nje kujtim nga ky moment neen

REF : nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam un uun jetoje
nen lekuren tende
cdo impuls qe rreh
ne trupin tend jam un
ne cdo arome qe ndjen qe ndjen..E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 06:39