Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 13:06

First topic message reminder :

- Fatėkeqėsitė tregojnė kush janė shokėt e vėrtetė
... Aristoteli ...

- Pa shoqėri askush sdo donte tė jetonte, edhe po tė kishte gjitha tė mirat e tjera
... Aristoteli ...

- Njė mikė i mirė mund tju thotė pėr njė minutė nė fytyrė tė gjitha problemet qė ju keni. Mbase sdo tju duket aq mikė i mirė pasi tjua ketė thėnė tė gjitha
... Artur Brisbane ...

- Mos u mbro me gardh, mbajė shoqėri pėrrreth
... Proverbė ēeke ...

- Mund tė bėsh mė shumė miq pėr dy muaj nėse shprehė interesim pėr njerzit e tjerė sesa mund tė bėsh pėr dy vjetė duke u munduar ti bėshė tjerėt tė interesohen pėr ty
... Dale Karnexh ...

- Mos u mundo asnjėherė tė justifikohesh, miqtė e vėrtetė nuk kanė nevojė tė dėgjojnė justifikime, ndėrsa armiqtė sdo tė tė dėgjojnė , sidoqoftė
... Elbert Hubard ...

- Nėse nuk ia kuptonė karakterin njė njeriu, shiko miqtė e tij
... Proverbė Japoneze ...

- Nė mirėqenie, miqtė tanė na njohin neve, nė mjerim i njohim ne ata
... Xhon Kollins ...

- Fatėkeqėsia tė tregonė se kush janė miqtė tuaj tė vėrtetė ... Lois Bujold ...

- Dua gjithėmonė tė di ēdo gjė mbi miqtė e mi tė rinj dhe asgjė mbi ata tė vjetrit
... Oskar Uajlld ...

- Miqtė i kanė tė gjitha gjėrat e pėrbashkėta
... Platoni ...

- Mirėqenia krijonė miq, fatėkeqėsitė i vėnė nė provė
... Publilius Syrus ...

- Miqtė mund tė vijnė dhe tė ikin, por armiqtė grumbullohen gjithėnjė e mė shumė
... Tomas Xhons ...
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:58

Njeriu i mire, behet akoma edhe me i mire, kur ka rreth vetes miq te mire...
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:59

Miku me i mire eshte ai me te cilin mund te ecesh rruges per ore te tera pa thene asnje fjale dhe pasi ndaheni te duket sikur ke bere biseden me te bukur ne jeten tende!
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:59

Miqesia eshte ndertese qe,

-Si themele ka besimin dhe sinqeritetin.

-Si shtylla ka rrespektin dhe sjelljen.

-Ndersa si cati ka mirnjohjen dhe mirkuptimin...
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:59

Sa me i paster te jete njeriu ne shpirt, aq me e paster eshte edhe miqesia qe ai ofron..
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:59

Eshtė fisnike tė kesh njė mik, por do tė ishte akoma mė tepėr tė jesh miku i dikujt. (Richard Wagner)
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 11:00

Miqtė e vėrtetė dinė ti rezistojnė kalimit tė viteve dhe tė jenė sėrish me ty.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 11:00

Miqesine e koncepton vetem ai qe ka dashuri per njeriun!Mik i vertete eshte ai qe di gjithshka per ty,e megjithate vazhdon te te kete mik...eshte shume sakte dhe konvergon me fjaline e fundit.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Natalie prej 3/3/2013, 11:41

MIQESI fjale e cila shume njerez e perdorin,por pak nga ata e ndjejne!!Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Princesha... prej 24/4/2013, 06:46

Miqesine e koncepton vetem ai qe ka dashuri per njeriun!Mik i vertete eshte ai qe di gjithshka per ty,e megjithate vazhdon te te kete mik...eshte shume sakte dhe konvergon me fjaline e fundit.LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/4/2013, 09:15

Mik ėshtė ai qė tė kėshillon nė fshehtėsi, vėrtet tė ka kėshilluar, e ai qė kėshillon dikė nė prani tė tė tjerėve, vetėm se e ka turpėruar....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Princesha... prej 3/5/2013, 06:33

Jeta eshte dhurate qe te jepet nje here, dhe te merret nje here,andaj nuk ke shanse te dyte!LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/5/2013, 12:34

Njė mik i vėrtetė ėshtė ai qė dallon mėrzitjen nė sytė e tu ...
Kur gjithė tė tjerėt besojnė nė buzėqeshjen tėnde....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Vizitor prej 9/5/2013, 12:57

Miqesi e vertete eshte kur jep me shume se sa qe merr...
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/6/2013, 11:47

Miqėsia ėshtė nė gojėn e tė shumtėve, por nė zemrėn e tė paktėve !!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Princesha... prej 11/6/2013, 17:16

-C'DO GJE DO TE JETE MIRE NE FUND.PO EDHE SIKUR TE MOS JETE MIRE,NUK ESHTE FUNDI'
-Fatkeqesite tregojne se kush jane miqte e vertete.
-Nje mik imire mund t'ua thote per nje min.te gjitha problemet qe ju keni.Mbase s'do ju duket aq mik i mire mbasi jua ka thene te ghjitha.
-mOS U MBRO ME GARDH,MBAJ SHOQERIN PRANEAnonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/6/2013, 22:42

Miqesia e sinqerte eshte sikur nje margaritar nga fundi i detit...e rralle por me shume vlere!-nga une
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/4/2014, 18:49

Shok ėshtė ai qė tė jep lirinė e plotė tė tė qėnit vetvetja.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Princesha... prej 18/5/2014, 15:11

-Nje mik imire mund t'ua thote per nje min.te gjitha problemet qe ju keni.Mbase s'do ju duket aq mik i mire mbasi jua ka thene te ghjitha.
-mOS U MBRO ME GARDH,MBAJ SHOQERIN PRANE
-Mund te besh me shume miq per dy muaj nese shpreh interesim per njerezit e tjere sesa mund te besh per 2vjet duke u munduar ti besh te tjeret te interesohen per veten tende
Miqte kane te gjitha gjerat e perbashketa.
Sponsored content

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/2/2019, 15:51