Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2011, 13:06

- Fatėkeqėsitė tregojnė kush janė shokėt e vėrtetė
... Aristoteli ...

- Pa shoqėri askush sdo donte tė jetonte, edhe po tė kishte gjitha tė mirat e tjera
... Aristoteli ...

- Njė mikė i mirė mund tju thotė pėr njė minutė nė fytyrė tė gjitha problemet qė ju keni. Mbase sdo tju duket aq mikė i mirė pasi tjua ketė thėnė tė gjitha
... Artur Brisbane ...

- Mos u mbro me gardh, mbajė shoqėri pėrrreth
... Proverbė ēeke ...

- Mund tė bėsh mė shumė miq pėr dy muaj nėse shprehė interesim pėr njerzit e tjerė sesa mund tė bėsh pėr dy vjetė duke u munduar ti bėshė tjerėt tė interesohen pėr ty
... Dale Karnexh ...

- Mos u mundo asnjėherė tė justifikohesh, miqtė e vėrtetė nuk kanė nevojė tė dėgjojnė justifikime, ndėrsa armiqtė sdo tė tė dėgjojnė , sidoqoftė
... Elbert Hubard ...

- Nėse nuk ia kuptonė karakterin njė njeriu, shiko miqtė e tij
... Proverbė Japoneze ...

- Nė mirėqenie, miqtė tanė na njohin neve, nė mjerim i njohim ne ata
... Xhon Kollins ...

- Fatėkeqėsia tė tregonė se kush janė miqtė tuaj tė vėrtetė ... Lois Bujold ...

- Dua gjithėmonė tė di ēdo gjė mbi miqtė e mi tė rinj dhe asgjė mbi ata tė vjetrit
... Oskar Uajlld ...

- Miqtė i kanė tė gjitha gjėrat e pėrbashkėta
... Platoni ...

- Mirėqenia krijonė miq, fatėkeqėsitė i vėnė nė provė
... Publilius Syrus ...

- Miqtė mund tė vijnė dhe tė ikin, por armiqtė grumbullohen gjithėnjė e mė shumė
... Tomas Xhons ...
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
dimali
dimali
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/06/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 471
<b>Pikėt</b> Pikėt : 1005
<b>Votat</b> Votat : 40
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Urtesia

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga dimali prej 12/7/2011, 13:11

"Miku i mire njihet ne dite te veshtire"Po u ēmenda,lidhmėni,
Tek mikesha shpimėni
Tė mė kthejė me magji
Nga i ēmendur nė njeri.
avni smakaj
avni smakaj
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/07/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3
<b>Votat</b> Votat : 1
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : JETOJE JETEN NE CDO CAST

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga avni smakaj prej 23/7/2011, 14:12

ME MIRE NJE MIK...SE NJE CIFLIK
dea
dea
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 19/08/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4
<b>Pikėt</b> Pikėt : 10
<b>Votat</b> Votat : 2

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga dea prej 20/8/2011, 04:54

miqesia miqesi kuleta te shkoj e vij
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/9/2011, 17:29

Miqėsia nuk blihet, por Fitohet, Respektohet, & Tregohet !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Albatros prej 9/9/2011, 18:37

"Nuk ėshtė fajtore koha pėr humbjen e disa miqve...por ajo tė mundeson ta kuptosh kush vlen dhe kush jo"

Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Arlo prej 9/9/2011, 18:53

Trimi mir me shoke shume!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/12/2011, 00:23

Njė mik mbanė ēdo ditė trishtimin larg!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/12/2011, 13:01

Nga njė miqėsi e mirė mund tė lindė njė dashuri me vuajtje ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
loqka star
loqka star
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 26
<b>Pikėt</b> Pikėt : 61
<b>Votat</b> Votat : 9
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : kriminele :)

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga loqka star prej 21/12/2011, 13:41

fatkeqesite te tregojne se kush jane shoket e vertete 8)
loqka star
loqka star
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 26
<b>Pikėt</b> Pikėt : 61
<b>Votat</b> Votat : 9
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : kriminele :)

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga loqka star prej 21/12/2011, 13:43

pa shoqeri askush sdo donte te jetonte edhe sikur te kishte te gjitha te mirat
loqka star
loqka star
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 26
<b>Pikėt</b> Pikėt : 61
<b>Votat</b> Votat : 9
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : kriminele :)

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga loqka star prej 21/12/2011, 13:47- Njė mikė i mirė mund tju thotė pėr njė minutė nė fytyrė tė gjitha problemet qė ju keni. Mbase sdo tju duket aq mikė i mirė pasi tjua ketė thėnė tė gjitha
... Artur Brisbane ...

eee shsh e vertete kjo Smile
loqka star
loqka star
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 26
<b>Pikėt</b> Pikėt : 61
<b>Votat</b> Votat : 9
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : kriminele :)

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga loqka star prej 21/12/2011, 13:48

@loqka star shkruajti:

- Njė mikė i mirė mund tju thotė pėr njė minutė nė fytyrė tė gjitha problemet qė ju keni. Mbase sdo tju duket aq mikė i mirė pasi tjua ketė thėnė tė gjitha
... Artur Brisbane ...

eee shsh e vertete kjo Smile
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/2/2012, 18:02

Njė mikė ėshtė dikushė qė njehė melodinė e zemrės tėnde, dhe e kėndonė atė kur ti e ke karruar!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 13/2/2012, 07:35

Njė miqėsi mund tė trasformohet nė dashuri me kalimin e kohės, dashuria nė miqėsi, jo. Miqėsia ėshtė faza e parė ku dy njerėz njihen dhe shtrėngojnė njė lidhje pak a shumė tė fortė sipas konfidencės qė kanė vendosur nė mėnyrė reciproke tė japin. Dashuria ėshtė njė pėrzierje emocionesh.Ėshtė njė zemėr qė rreh sa herė qė e shikon dhe e mendon.Ėshtė dėshira tė qėndrosh gjithmonė bashkė.Ėshtė ajo ndjenjė qė bėn trupin tė ''Dridhet'' dhe qė kurrė nuk ke menduar qė do ta provoje. Miqėsia ėshtė njė ndjenjė, edhe ajo e fortė, por nuk tė jep tė njėjtin emocion, mund ta duash shumė njė person me tė gjithė forcen tėnde, por nuk do tė thotė qė ajo qė po provon tė jetė dashuri..!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/2/2012, 16:57

Njė mikė i vėrtetė ėshtė ai qė tė prekė nė plagė para se ajo tė pėrhapet nė trup, ndėrsa njė mikė jo i sinqertė tė mbulon plagėt, sepse pasi ta ketė mbuluar ajo bėhet nė trup dhe kudo qė tė prek tė dhemb mė pas!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Tesa prej 20/2/2012, 17:02

NJE mik i vertet eshte ai qe dallon merzitjen ne syt e tu,,,kur gjith te tjeret besojne buzeqeshjes ne fytyren tende,,,syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/2/2012, 17:05

Sikurė tė ekzistonte fuqia mbi natyrore,, ti kuptonim mendimet e miqve tanė,,, jamė e sigurtė se gjėja e parė do ishte shkatėrrimi i gjithė miqėsive...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Tesa prej 20/2/2012, 17:14

THON qe miqesia eshte gjeja me e bukur qe mund te na ndodh,ateher pse une fillova te qaje kur me tha qe te ngelemi vetem miq,,,syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/2/2012, 14:26

Miqėsia ėshtė njė rrezatimė i shpirtit, ėshtė diēka qė e ndjejmė. Ajo nuk jepet si shkėmbim pėr njė dhuratė tjetėr...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Arian prej 22/2/2012, 14:36


Njeriu i ndershem nuk e njeh ngateresen,eshte i ngadalshem ne fjale dhe i shpejt ne veprime.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/2/2012, 23:29

E dua mikun, por edhe armikun,,, mund tė jetė i dobishėm,, miku mė tregon se pėrse jam i zoti, kurse armiku mė mėson si tė veproj...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga BELISA prej 26/5/2012, 11:48

Se eshte gje e shenjt,,por ndodh qe te godet mbas shpines atehere kur se beson
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/6/2012, 17:18

Miqėsia ka dy krerė, ėshtė e bukur por me shumė vlerė.. Nėse ja di pėr kėto vlera,, do tė jeshė i/e lumtur pėr shumė pranvera ... Se kurė miqėsinė e njė njeriu ti vlerėsonė, zemra e atijė personi me gjithė shpirtė tė do...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:58

Miku i mire, provohet ne dite te veshtire... (Shqiptare)

Sponsored content

Buzqeshje Re: Kanė thėnė pėr miqėsinė ....!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/2/2019, 15:38