Tani qė...

Share

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 21/6/2011, 12:56

Tani qe sjemi mė, a mė mendon ndonjėherė?!
Tani qe sjemi mė, a tė mungon zėri im nė telefon?!
Tani qe sjemi mė,a jam unė mendimi i parė nė mėngjes sėrish?!
Tani qe sjemi mė, a jam unė ajo qė tė bėn tė mendosh gjate?!
Tani qe sjemi mė, a mė kujton ende?!
Tani qe sjemi mė, a e mendon qė dikur ka qenė dikush qė tė ka dashur
shumė?!

Tani qe sjemi mė, a tė kujtohen mė gjėrat e mia?!
Tani qe sjemi mė, a do tė mė telefonosh ndonjehere si njė shok i vjeter
?!

Tani qe sjemi mė, a do tė mė telefonosh pėr ditėlindjen time?!
Tani qe sjemi mė, a do tė kem mundėsinė tė dėgjoj sėrish zėrin tėnd qoftė
edhe si njė shok i sė kaluarės?!

Tani qe sjemi mė, a tė kujtohen mė gjėrat qė unė bėja?!
Pyes veten ēfarė vendi kam dhe do tė kem unė nė zemrėn tėnde, gjithmonė nėse
do tė mė ruash si njė kujtim! Nuk e di a do t’ja falėsh vetes tė gjitha herėt qė
kam qarė pėr ty...UNE:Tani qe nuk jemi mė,mua mė mungojnė tė gjitha gjestet e tua...
Tani qe nuk jemi mė, mė mungon personi qė mė kėshillonte pėr ēdo gjė
edhe pse nuk isha e vogel...

Tani qe sjemi mė, mė ka marrė shume malli pėr atė personin qė nuk
ishte perfekt por qė e doja me gjithė zemėr...

Tani qe sjemi mė, mė ka marrė malli pėr tė gjitha herėt qė kam qeshur
me ty, edhe pėr ato herė qė kam qarė...

Tani qe sjemi mė, mė ka marrė malli pėr dashurinė time...
Tani qe sjemi mė, mė marrė malli pėr tė gjitha herėt qė mė ke dhėnė
kurajo...

Tani qe sjemi mė, mė ka marrė malli pėr tė folurėn tėnde...
Tani qe sjemi mė, mė ka marrė shume malli, por do tė vijė njė ditė
kur unė nuk do tė jem mė pėr ty. Do tė jem diku tjetėr... Por tani e
them me krenarinė dhe sinqeritetin mė tė madh! Tė kam dashur shumė dhe gjithmone
do te ... dua,mė mungon shume dhe gjithmone do me mungosh


Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 28/6/2011, 12:24

tani qe e din kush jam sot tek ti a jemi larg nga dje jam diell apo shi nje vetetime pa re mos
vuaj,mos vuaj,me thuaj jo me lote..eshte e kote

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/7/2011, 10:24

Tani qė tė kamė nė zemėr, ēdo ditė qė kalonė tė dua dhe mė shumė .....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 6/7/2011, 11:26

....zemra ime te don shummmmmmm

Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Adrian prej 14/7/2011, 14:03

Tani qe ste kam te puc forte
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 16/7/2011, 20:44

.............ele tiiiiiiiiiiiiiii

Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Adrian prej 16/7/2011, 20:47

Tani qe jem ...shume i lodhure...
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/7/2011, 22:33

Tani qė erdha unė ... ike ti ....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 16/7/2011, 22:38

@Adrian shkruajti:Tani qe jem ...shume i lodhure...
po shiffet qe je i lodhur ike me vrappppppppp

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/7/2011, 22:40

...... Po praaa , nuk nejti me ne .. RAFE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Arlo prej 23/9/2011, 14:28

Tani qe je penduar,
me kerkon serish,
por me nuk do te kthehem,
kete duhet qe ta dish!DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 23/9/2011, 16:56

Tani qe ikuu Vera eli vjeshtaaa

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Arlo prej 24/9/2011, 09:48

Tani qe eli Vjeshta Saranda si duket ka marre pushimet.DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 24/9/2011, 11:18

tani qee vjen dimrii Saranda mer pushimet.. Sad

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Arlo prej 24/9/2011, 12:14

Tekamxhan Tani qe do maresh pushimet ku do i kalosh?DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Vizitor prej 24/9/2011, 12:19

Tanii qe ....Skam vedos akoma..

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Arlo prej 24/9/2011, 12:28

Tani qe more pushimet duhet ta vendosesh.DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/11/2012, 11:44

Tani qė ke ikur mė kujto ndonjėherė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Tani qė...

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/2/2017, 18:08