Buzėqeshi Jetės...!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Buzėqeshi Jetės...!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/6/2011, 14:57

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Kur ti buzėqesh edhe pse zemra jote mund tė jetė e mbushur me brenga, ti e zvogėlonė vuajtjen dhe e hap derėn e rrugėdaljes...

Mos ngurro tė buzėqeshėsh sepse brėnda jush gjendet njė llojė enėrgjie ploė buzėqeshje. Ke kujdes mos e shtyp atė sepse kjo nėnkupton se ti po ia zė frymėn vetes me dhimbje dhe vuajtje. Nuk ka problem nėse buzėqesh, madje edhe kur bisedon me tė tjerėt pėr ēėshtje tė rėndėsishme...

Sa mrekulli ėshtė kur buzėt tona flasin gjuhėn e buzėqeshjeve....

Buzėqeshja nuk kushtonė asgjė mirėpo ajo jepė shumė....

Mos u perpiq tė shikoshė se ēfarė ka ndodhur dje edhe se ēfarė ke humbur sepse nė kėtė jetė, kur gjethet bien, ato kurrė nuk kthehen, mirėpo ēdo pranverė tė re rriten gjethe tė reja....

Shikoje kupėn e gjetheve nė mes jush dhe qiellit dhe harrojė gjethet qė kanė rėnė dhe janė bėrė pjesė e tokės....

Meqenėse e kaluara ėshtė e shkuar, ti e ke tė tashmen pėrpara dhe nėse e tashmja do t'i mbledh gjethet e veta dhe do tė largohet, atėherė ti e ke tė nesėrmen...

Mos u merzit pėr tė djeshmen, sepse kurrė nuk do tė kthehet.....

Mos ndjejė keqardhje pėr tė tashmen sepse ajo po shkonė.....

Nė vėnd tė kėsajė, ėndėrro diellin qė do tė ndriēojė tė nesėrmen e bukur...

Bota e bukur shihet vetėm nga optimistėt, atėhere ... BUZĖQESHI JETĖS....!!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Buzėqeshi Jetės...!

Mesazh nga Burrelsja prej 1/7/2013, 13:26

Meqenėse e kaluara ėshtė e shkuar, ti e ke tė tashmen pėrpara dhe nėse e tashmja do t'i mbledh gjethet e veta dhe do tė largohet, atėherė ti e ke tė nesėrmen...
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Buzėqeshi Jetės...!

Mesazh nga Vizitor prej 1/7/2013, 17:03

Buzeqeshi, por mos iu zgerdhij!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Buzėqeshi Jetės...!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/5/2018, 12:09