Dashuria...

Share
avatar
SamkaQika
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
<b>Pikėt</b> Pikėt : 605
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

Buzqeshje Dashuria...

Mesazh nga SamkaQika prej 4/5/2011, 22:57

Fillojani me fjalen "Dashuria"...


Dashuria te ben te vuash.. Sad
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/5/2011, 00:02

Dashuria ime pėr ty sdo mbarojė asnjėherė .......E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Vizitor prej 5/5/2011, 13:02

...esht shumm e bukur kur dashuron me zemer
avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Adrian prej 5/5/2011, 13:03

Dashuria te vret.. :Pavatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/5/2011, 00:19

Dashuria ėshtė vuajtje dhe gėzimė njėkohėsisht .....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
SamkaQika
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 209
<b>Pikėt</b> Pikėt : 605
<b>Votat</b> Votat : 30
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : !!!... Nuk kam kohė tė urrejė ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke i dashur ata qė mė Duan...!!!...!!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga SamkaQika prej 6/5/2011, 11:19

Dashuria...asht smuja pa Sherim
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Arlo prej 7/5/2011, 17:26

Dashuria dhurata me e bukur qe Zoti i dhuroi njeriut!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Vizitor prej 7/5/2011, 21:33

...te ben te vuashhhhhhh shumeeee
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Arlo prej 9/5/2011, 16:10

Ndjenje e pa pershkruar!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Vizitor prej 10/5/2011, 11:57


Dashuria eshte si nje det ku qdo kush mund te zhytet por ai qe nuk din mund
edhe te mbytet.me mir e vogel e me lujt se e madhe e me vujt.
ta duash dikend
e a afer mos ta kesh eshte si te jesh ne burg e faj te mos kesh.
edhe pse je
larg asgje sme pengon se zemra ime vetem ty te don
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Vizitor prej 10/5/2011, 12:01

DashuriaJetėn pėr ty do ta jap, vetėm ty tė
dashuroj.!! Zemrėn time do ta jap,dhe askush nuk mund tė mė ndalė.. PSE??? Pse
qdo nate une tė kujtoj..? Pse qdo nate une tė ėndroj..? Pse qdo
nate, une qaj pėr ty Emrin tėnd qdo nate e pėrmendi. Qka ti ksaj zemrės se
shkrejtė, qė smė la tė jotoj rehat nė ket Jete Kur shof dikand nė rruge, mendoj
se ti je dhe vrapoj qe te te ndali..! Pse ndodhi ajo vajzė tė jet ne zemrėn
time, kur do tė mė hiqen mua keto Kujtime..?? Qka po ndodh o zot, qka po ndodh
me mua .. Hiq spo e di,pse aq shum e dua..!! Kur do tė jet mjaft, pėr tė mos
kujtoj, se gjysmėn e jetės ajo ma ka ngrėne.. Nuk e dija se do tė ndodh kjo
punė,por pse mu shtua edhe njė mėrzi..?? Se pėr ty moj Dashuri e shkretė,edhe
natėn nuk po muj me fjetė.. Nese ma thuash fjalėn **TE DUA** ather mundesh me mė
qetsuar. U dashurova sa shume une ne Ty, smundje keqe paska qen edhe kjo
dashuri.. Nuk besoj se mund tė jetoj pa ty.! Zemra ime gjithmon vajtonė. Syt e
mi gjthmonė lotojn. Emri yt nė zemėr mė flen, me krah hapur gjithmon tė pret. Pa
ty syri kot lotėn. Pa ty zemra kot vajton, Dikush tjter Ty te dashuron dhe mua
mė haron..! Ditėt po kalojn, po arrijn nė fund por dashurin qe e patėm, mos
mendo se do ta gjejsh dikund!!! Do tė mundohem me tė harru, por Zemra ime thot
JO nuk dua A thu do tė jem gjall o zot..?? A po do tė mė mbulojė kjo tokė Pa Ty
nuk mund tė rri..!! Pa Ty jeta mė behet hi. Pa Ty vorri nuk mė parnon.. Se zemra
vetėm Ty tė do..
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/6/2011, 10:53

Dashuria nuk ėshtė si nė pėrralla,,, ajo ėshtė dhimbje,,, zhgėnjimė,,, lotė,,, trishtimė,,, lumturia qė tė falė ajo nuk ėshtė e pėrhershme,,, po vetėm e momentit,,, dhe pasi ky moment mbaronė,,, vjenė,,, trishtimi,,, DASHURIA ĖSHTĖ VUAJTJE ...!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Arlo prej 19/6/2011, 09:28

Dashuria na mori nqaf lol!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/7/2011, 12:15

Dashuria ėshtė gjuhė qė flitet nga tė gjithė ... por qė kuptohet vetėm nga zemrat .....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Vizitor prej 14/7/2011, 11:30

avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Adrian prej 14/7/2011, 13:41

Dashuria eshte ndienja me e bukur, qe njeriu zgjon me qenjen e tij tek tjetri.Ajo nis si nje enderr e bukur e bardhe e qe behet shumengjyreshe duke zbukuruar cdo gje qe na rrethon, duke na bere te harrojme halle e brenga apo duke na e lehtesuar problemet.
Te dashurosh, ka shum ndryshim nga deshira te kesh dicka.Te dashurosh do te thote te gezohesh bashke me njeriun qe do te qash ne hallet e tij e te te gezojn sukseset e tij,ti ndihmosh kur ka nevoje te jesh pran e te degjosh ,pra dashuria per dike eshte pa kushte pa kerkesa e pa pretendime.Por kjo ndienje e bukure nga shume ngjyreshmeria e saje shpesh shenderrohet ne gri duke u bere edhe burim vuajtje e dhimbje shpesh malli per ate qe duam shkakton nje dhimbje te madhe shpirterore, e kur jemi ne kete shkalle ndienja e bukur e dashurise tani eshte mveshur me deshiren legjitime te kemi ate qe duam.
Shpesh ate qe dashurojme me kalimin e kohes ne vetedijen dhe nderdijen tone e konsiderojm si pron si dicka qe na takon vetem neve, duke prishur keshtu magjine e asaje ndeķenje.!

takon vetem neve, duke prishur keshtu magjine e asaje ndeķenje.!avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/7/2011, 14:06

Dashuria e vėrtetė, ėshtė dhuratė fatale, pa parashikime dhe pa limit......E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Adrian prej 30/8/2011, 23:03

dashuria eshte si nje lule natyrale, qe pas disa oresh mund te vyshket po nuk e
vendose ne nje gote me uje....avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/8/2011, 10:05

Dashuria bashkonė dy zemra qė duhen....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Vizitor prej 31/8/2011, 13:44

Ēfar mund te jepja? Qe ta ktheja kohen mbrapa dhe ti te ishe ktu..afer meje
ashtu sic dikur? Ref: Qaja une se besoja..vuaja une se kuptoja ndaj beja sikur
ste njihja ndroja rrugen kur te shihja dhe sa her me shikoje.. me buzqeshje.. me
ngacmoje.. me fal te lutem nuk e dija se ē'ishte dashurija. Fjal te ngrohta
ndjeva.. buz te ftohta preka per te haruar ty ne shum zemra fjeta ecja rruges si
nje hije qe askush se ka par naten brodha neper endra duke thirur si i marre as
te shoh pertej syve te ēdo vajze qe takoja ne heshtje midis fjalve zerin tend e
degjoj me kedo qe te jem pran vetem ty te kam ndermend ne gjithe muret e vetmis
e kam shkruajtur emrin tend tani po ik e nese ti ndonjeher e vetme ndihesh me
kerko e do me gjesh neper rrugica e kujtimesh atje un do te pres ashtu si shum
koh me pare e nese ti do te vish para teje do te dal ne at Ēast ti do t'heshtesh
pastaj do te buzqeshesh do te afrohesh drejt meje e me lot ne sy do t'presesh qe
un ti them gjith fjalet qe asnjeher sti thash e pastaj te jap puthjen qe kur nuk
ta dhash Ref: Qaja une se besoja..vuaja une se kuptoja ndaj beja sikur ste
njihja ndroja rrugen kur te shihja dhe sa her me shikoje.. me buzqeshje.. me
ngacmoje.. me fal te lutem nuk e dija se ē'ishte dashurija. Pse ne syt e mi..lot
shikoj tani? se ndoshta tani ndjej ēfar ndjeje ti oret qe kta lot nuk te sjellin
ktu jane lotet qe dje lash ne syt e tu. Edhe sonte ndihem vetem edhe sonte e
vetmuar serish kaloj kesaj rruge per ty prap duke menduar e kjo rruge me mer me
ēon ku ti rije gjithmon edhe sot une kaloj ketu por ti prap dhe sot mungon nuk
te shoh me asgjekundi dhe kam frik mos te kam humbur kam shum frik se mos nga
jeta ime pergjithmon je zhdukur.Nuk dua te jet keshtu se smundem ta besoj qe
tani ndjej ēfar ndjeje ti..ndjej qe dashuroj Ndaj dhe sot kaloj kesaj rruge
mezii pres qe te shikoj..ne ēdo ēast(ē'kemi)zerin tend te degjoj..e sa her qe
duke ecur degjoj hapa mbrapa meje..e kthej koken qe te shoh..por JO ti nuk je..e
keshtu ende vazhdoj rrugen..Ende pres qe si dikur te vish te me lutesh si
femije.te ndaloj vec nje minute?1 min ti me kerkoje..1 min qe nuk ta dhash..1
min. ne jeten time..ja pse kurr sdo te jemi bashk. Qaja une se besoja..vuaja une
se kuptoja ndaj beja sikur ste njihja ndroja rrugen kur te shihja dhe sa her me
shikoje.. me buzqeshje.. me ngacmoje.. me fal te lutem nuk e dija se ē'ishte
dashurija. Pse ne syt e mi..lot shikoj tani? se ndoshta tani ndjej qfar ndjeje
ti oret qe keta lot nuk te sjellin ketu jane lotet qe dje lash ne syt e tu.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/8/2011, 13:46

Dashuria nuk ka moshė, nuk ka kritere, atė e kuptonė ashtu siē e kuptonė edhe njė adoleshent apo njė i rritur. E kuptonė nga shikimet, nga prekjet e duarve dhe nga fjalėt e pėrzemėrta....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Vizitor prej 3/9/2011, 15:38

Kur dashuria don te flase, mendja duhet te hesht.
“Gjuha e dashurise eshte te syte!”
“Dashuria ne sy lind, ne sy jeton ne sy vdes!”
“Dashuria qe u shua nuk ishte dashuri!”
“Eshte kenaqesi e madhe te dashurosh, edhe pse nuk ndihesh i dashuruar!”
“Dashuria eshte nje e mencur nder te cmendurit,
nje helm qe te sheron nje embelsire qe te helmon!”

“Dashuria eshte ujvare e pashtershme me emrin Femer!”
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/9/2011, 16:16

Dashuria nuk ka tė bėjė me atė ēfarė ti pret tė marrėsh, ajo ka tė bėjė me atė qė ti do tė japėsh... e cila ėshtė gjithėēka!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Arlo prej 3/9/2011, 19:16

Dashuria me e sinqerte ne bote eshte ajo e NENES.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/9/2011, 22:10

@Arlo shkruajti:Dashuria me e sinqerte ne bote eshte ajo e NENES.

duartrokitje duartrokitje

E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Dashuria...

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 15/12/2018, 21:27