Shqipėria, e ardhmja e luksit turistik

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Shqipėria, e ardhmja e luksit turistik

Mesazh nga Albatros prej 23/4/2011, 12:52

Shqipėria, e ardhmja e luksit turistik 084

Shqipėria e ardhmja e luksit turistik. Kėshtu shkruhet nė njė artikull tė sė pėrditshmes italiane “Il sole 24 ore”, dedikuar projekteve tė ardhshme nė bregdetin Adriatik.

Ishujt dhe fshatrat e vjetėr do tė kthehen nė destinacionin e pushuesve milionerė, thuhet nė shkrim. Investitorė rusė dhe britanikė, do tė ndėrtojnė nė Durrės njė rezort tė madh turistik.

Gazeta shkruan se investimet luksoze nė Shqipėri janė me tė vėrtetė tė menduara mirė dhe e ardhmja e turizmit pėr tė pasurit do tė pėrfshihet edhe nė projekte tė tjera tė mėdha.


    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:04