Kur braktise ate qe do....

Share

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Kur braktise ate qe do....

Mesazh nga Vizitor prej 8/4/2011, 16:40

Un hapa kete teme me qellim qe te diskutojme rreth asaj se pse ndodhe qe njeriu te braktise dike qe do?Te na braktise dikush qe ne duam me gjithe zemren ndodh shpesh ne jete,por te braktisim dike qe ne duam ndodh edhe kjo,ndonese me rralle.. ku qendron arseja ketu? Ndoshta shkaku i genjeshtres,mashtrimit, mundet edhe te humb dashuria.Apo si mendoni ju ?

Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19024
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37310
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Kur braktise ate qe do....

Mesazh nga Albatros prej 8/4/2011, 16:44

ndoshta vuan pak ne fillim, pastaj me kalimin e kohes gjithēa rregullohet


Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Kur braktise ate qe do....

Mesazh nga Arlo prej 10/4/2011, 18:11

Po kot nuk ndodhin braktisjet . . E kan nje arsye . . Sa per arsyet varet nga njerezit, rrethanat, etj . . .DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11166
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21897
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Kur braktise ate qe do....

Mesazh nga MARINO prej 12/4/2011, 00:10

....cdo kush qe ben kte veprim dhe braktis ate qe do ka braktis dhe veten ..Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Kur braktise ate qe do....

Mesazh nga Vizitor prej 27/8/2011, 11:09

Une mendoj se cdo gje ka kohen e vet ne jete ,si dhimbje si trishtimi si durimi si lumturia si te dashurohesh.
Njeriu duhet thjesht te mesohet me jeten


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Kur braktise ate qe do....

Mesazh nga Burrelsja prej 5/7/2013, 13:14

njeriu qekur ka lind ka njefat te shkruar edhe dashurit e medha kshu e kan xhelozit tradhtit njerezit largsia qdo gje nfillim vuan po me pas e kupton se ai qe tdo nuk tbraktis kurren e kurres qkado tndodh edhe sikur e gjith bota tjet kunder Sad Sad Sad 

Sponsored content

Buzqeshje Re: Kur braktise ate qe do....

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/2/2017, 17:40