N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Share

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Mesazh nga Vizitor prej 8/4/2011, 16:35

N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen, dashuria mes tyre do ishte ajo si pėrpara ?

Qka Mendoni ju Antar/e Tė Nderuar

Mirė Pres Mendimin e Juaj

Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19024
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37310
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Mesazh nga Albatros prej 8/4/2011, 16:36

kjo ka shume pergjigje per te dhene ,por kjo varet edhe nga karakteri i njeriut


Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Mesazh nga Vizitor prej 8/4/2011, 16:38

mendimi im personal eshte se ne qdo sfer te jetes ka batica e zbatica ,mirepo nga keto batica e zbatica duhet te msohemi te jemi me te kujdeshume me vigjilent ,dashuria eshte nje pjes shume e rendeshishme esenciale dhe mund te them e pa shmangeshme dhe mjaft e ndjeshme e kesaj jete ku aty munde te ket ballafaqime prej ma te thjeshtave deri me te rendeshimeve dhe eshte e natyrshme dhe shume e kuptushme qe nje qifte qofte ai i sapo dashurum , fejum , apo martum munde te ket lumturi dashuri harmonizim te ndersjellt po edhe probleme qofshin ato me vedije qofshin ato spontane me rensi eshte aty ku ka dashuri te sinqert nje mos marveshje nje keqkuptim nje hidhrim , nervoz ,qifti i sapo ndar me ribashkim mund te jet me i dashuruar me i kuptushume me i vemendshume me i kujdeseshm est est nuk po du me zgjat ma shume ,eshte mire qe ne qifte ndonjeri nga partneri te jet ma tolerant perndryshe eshte ne pik pytje ribashkimi !

Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19024
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37310
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Mesazh nga Albatros prej 8/4/2011, 16:41

eshte mire qe ne qifte ndonjeri nga partneri te jet ma tolerant perndryshe eshte ne pik pytje ribashkimi
ketu une bashkohem me ty Saranda


Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Mesazh nga Arlo prej 10/4/2011, 18:02

JODUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Mesazh nga Vizitor prej 3/10/2012, 13:46

eshte dicka e papelqyer per disa.dashuria qe humb nuk fitohet perseri,por ka raste qe nje dashuri perfundon dhe nis nje shoqeri midis atyre te dyve.ndodh edhe qe ne shoqeri te kete xhelozi edhe pse gjthcka ka marre fund.

Sponsored content

Buzqeshje Re: N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..???

Mesazh nga Sponsored content Today at 18:19


    Ora ėshtė 24/1/2017, 18:19