Kuize per telenovelat..

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Kuize per telenovelat..

Mesazh nga Vizitor prej 3/4/2011, 12:58KUSH JAM ?? NJE NDIM JAM TE REBELET
avatar
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1131
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2393
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Kuize per telenovelat..

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 17/9/2011, 22:09

o viko ose ajo qe ka inat mia

    Ora ėshtė 22/8/2017, 01:52