Dashuria e Ndaluar

Share
avatar
Laura
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 09/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1422
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2747
<b>Votat</b> Votat : 20

Buzqeshje Dashuria e Ndaluar

Mesazh nga Laura prej 29/3/2011, 13:00

Kam deshir te shof dhe mendimet e juajaDashurohesh ne nje Djal apo vajz dhe eshte i martuar/e martuar a eshte
mekat dhe a eshte e drejt ajo ,por ne tjetren ane si mu largu kur
dashurohesh dhe smundesh me harru ,e vertet thojn se edhe pa e pa
dashurohet njeriu ne nje person edhe pa e pa vetem ne fjal dhe geste ,a
eshte gabim dhe a humb njeriu vetem koh dhe smundet te arrin me larg
sepse kjo dashuri e ndaluar eshte ,mirepo ndodh qe edhe pse eshte e
ndaluar te shtyn edhe me shum te dashurohesh ,qka mendoni ju???
avatar
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19020
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37296
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Dashuria e Ndaluar

Mesazh nga Albatros prej 29/3/2011, 14:35

ē'fare mendoj une ,puna eshte se ato qe shkruhen
ne libra ,nuk eshte e barabarte me ate qe ndodhe ne te vertete ne jete

avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Dashuria e Ndaluar

Mesazh nga Adrian prej 29/3/2011, 18:38

100-poezi do ti shkruaj per ty
por asnjera sben pun qe te kthehesh te un
por asnjera sben pun qe te kthehesh te une

Molle e ndaluar
e ndaluar per ne
eshte dashuria jon
qe sot u mbulua me dhe...

100-lutje te zoti do ti bej per ty
por asnjera sben pun
qe te kthehesh te une
por asnjera sben pun
qe te kthehesh te une..

molle e ndaluar
e ndaluar per ne
eshte dashuria jon
qe sot u mbulua me dhe..
Sponsored content

Buzqeshje Re: Dashuria e Ndaluar

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/5/2018, 12:16