Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2011, 08:21

Kemi pas dashni tė rand
Unė tė deshta shpirti im
Dhe na doli qysh kanė thanė
S`ka lumturi pėr djem jetim

Dhe nuk shkojke ni lypsar
Te princesha gjithėar
Tė vėrboj pasuria
Shpejt u shua dashuria

Ref:2x
Oj nafaka jeme oj nafak e preme
E leme pėr mu je ti por kot
Pėr mua e leme pėr tjetrin e bleme
Me dukat e bleme nuse pa dashuriMe pas lyp e kisha gjet
Dashurin tjetėr nė jetė
Mirėpo ken se pash me sy
Pasi nuk tė pata ty

Thon se parja shkon te parja
Ndaj shpejt erdhi te ndarja
Ni princesh dhe ni lypsar
U bashkuan pėr tu ndar

Ref:2x
Oj nafaka jeme oj nafak e preme
E leme pėr mu je ti por kot
Pėr mua e leme pėr tjetrin e bleme
Me dukat e bleme nuse pa dashuri
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2011, 11:25

Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Adrian prej 28/3/2011, 13:10

O Saranda ....Ku e gjete kete keng ....ma keng palidhje spaskna degju ndoniher..... Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 161973Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 2da1bf11
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2011, 13:13

Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 kenga cume mile ke inat tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Adrian prej 28/3/2011, 13:15

Saranda shkruajti:Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 kenga cume mile ke inat tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
aaaaaaaaaaaaaaa inat te madh kam une........sme pelqen kenga.... Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 161973
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/3/2011, 13:15

E ēmė bėtė dhe mua ta dėgjojė ....

Mirė e ka Adrian kėngė pa lidhje qenka mi papappapa ... LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2011, 13:17

Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 he se keni inat ju te dyteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kenga cume mile me dit ju e kujt ja ka ksuhtu ket keng e doni ele ju dyyyyyyyyyyyyyyyyyy Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/3/2011, 13:19

Qyqaaaaaaaaaaaaa kujt mi na trego praaaaaaa ... LOL LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Adrian prej 28/3/2011, 13:19

Saranda shkruajti:Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 he se keni inat ju te dyteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kenga cume mile me dit ju e kujt ja ka ksuhtu ket keng e doni ele ju dyyyyyyyyyyyyyyyyyy Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 1663
Po kujt o Saranda....Se na bere ne mendimte tani..... Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 2da1bf11
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2011, 13:21

Nuk mudemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm esdhte fshetsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Adrian ele uen tyyy Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/3/2011, 13:22

:P Mbaje pra fshehtėsi ,,,,,,,, po ma mirė mos thoje asgjė mi ... RAFE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2011, 13:22

Po plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Adrian
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Adrian prej 28/3/2011, 13:23

Saranda shkruajti:Nuk mudemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm esdhte fshetsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Adrian ele uen tyyy Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962 Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962
Saranda oooo dreq une nje Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 783962 ...E ti shif sa shum......Oj Nafaka Jeme  Ermal Fejzullahu 2da1bf11
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2011, 13:24

mfal Adrian me shkoi dora shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sponsored content

Buzqeshje Re: Oj Nafaka Jeme Ermal Fejzullahu

Mesazh nga Sponsored content


  Ora ėshtė 17/6/2019, 02:46