Mė nė fund lėshohet Firefox 4

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Mė nė fund lėshohet Firefox 4

Mesazh nga Dino prej 22/3/2011, 23:36

Mė nė fund lėshohet Firefox 4 Thumbnail.php?file=firefox_370487694Siē shihet, Mozilla ka qenė duke u marrė
kohėve tė fundit duke mbushur serverėt e vet FTP me versionin e fundit
tė shfletuesit Firefox. Versioni final i shfletuesit Firefox 4 tashmė
ėshtė i gatshėm pėr shkarkim.


Windows download (versioni nė gjuhėn angleze)
Mac OS X download (versioni nė gjuhėn angleze)
Linux download (versioni nė gjuhėn angleze)
Nė kėtė version pėr tė cilin ėshtė folur aq shumė, janė bėrė disa
pėrmirėsime tė dukshme dhe disa prej tyre qė e karakterizojnė atė janė
kėto:


  • Ndėrfaqe e re e ridizajnuar pėr pėrdoruesin
  • Makina JaegerMonkey JavaScript
  • Pėrshpejtim harduerik
  • Veēorinė e ndėrtuar tė sinkronizimit
  • Mbėshtetje pėr HTML5, CSS3 dhe WebGLMė nė fund lėshohet Firefox 4 1e8g1z

    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:57