A Kishit Shkuar Per Vizit Ne Shtepin E Te Dashurit Tuaj?

Share
avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje A Kishit Shkuar Per Vizit Ne Shtepin E Te Dashurit Tuaj?

Mesazh nga Adrian prej 13/3/2011, 14:39

A Kishit Shkuar Per Vizit Ne Shtepin E Te Dashurit Tuaj?
avatar
Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

Buzqeshje Re: A Kishit Shkuar Per Vizit Ne Shtepin E Te Dashurit Tuaj?

Mesazh nga Adrian prej 13/3/2011, 14:44

Pasi qe e kam pas ne vizit edhe e di se qka ka ndodh une ju kisha than vajzave qe deri ne martes mos mu dok te i dashuri apo ne shtepin e tij.
1 Fjalet e thashethemet
2 Qe traditen ta ruajm pa marr parasysh se ku jetojm, e qfar serialash percjellim.
3 Jeta eshte e gjatė, edhe mund te ndodh qe ta duash, te shkosh ne shtepi dhe te ndahesh pa u martua.avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A Kishit Shkuar Per Vizit Ne Shtepin E Te Dashurit Tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej 13/3/2011, 17:39

edhe une jem me mendimin e Adrianit

Sponsored content

Buzqeshje Re: A Kishit Shkuar Per Vizit Ne Shtepin E Te Dashurit Tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 20/4/2018, 10:56