A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt

Share

BeauTyQueeN
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/02/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 7
<b>Pikėt</b> Pikėt : 26
<b>Votat</b> Votat : 2
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Sytė i Pata Por Nuk Pash, Nė Dorė Tė Gabuar Zemrėn e Lashė!

jo A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt

Mesazh nga BeauTyQueeN prej 27/2/2011, 14:39

A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt

A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt?
Ku siq e dijme te dashuruarit thojne kur lujane me ndejnjat e dikujt““ mbylli syte““!!
Ē'fare mendoni juve?

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122963
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260925
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

jo Re: A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/2/2011, 15:12

Joooooooo ... Dhe sdo e bėja kurrė nė jetė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

jo Re: A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt

Mesazh nga Arlo prej 27/2/2011, 22:35

Une faktikisht se kam degjuar ndonjehere kete qe kur luan me ndjenjat e dikujt ''Mbylli Syte'' ! ! !

( Mbyll veshet po , e kam degjuar lol! lol! lol! )DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Adrian
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Zvicėrr
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/01/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 2234
<b>Pikėt</b> Pikėt : 4385
<b>Votat</b> Votat : 59
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Se harroj kurr takimin tone te (1) ... Ti u vonove 10 minuta .. Un s'erdha fare ...! .

jo Re: A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt

Mesazh nga Adrian prej 14/3/2011, 15:50

A e din ti qe me lujt me ndjenja te dikujt osht krim aa .........per ni persone qe um thot pot du e mi thon edhe une pot du pa e dasht hiq kshtu sum ka ndodh sjom asi tipi eqe genjej jo ......pot du pa e dasht ....... nese e du e du siqerisht nese jo ja boj spot du edhe pik ma mir ne fillim mi thon se...... mi ja prish tripat e dashnis mu per veti um vjen gjynah ...
Sponsored content

jo Re: A keni luajtur ndonjeher me ndjenjat e dikujt

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/2/2017, 05:19