Internet nė ajėr

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Internet nė ajėr

Mesazh nga Dino prej 27/2/2011, 00:58

Internet nė ajėr  Lufthansa1

Operatori gjerman i telefonisė mobile Deutsche Telekom ka
njoftuar se nė bashkėpunim me kompaninė ajrore Lufthansa dhe Panasonic
Avionics ka arritur qė suksesshėm tė zgjerojė shėrbimin e vet tė
internetit nė aeroplanė.
Shėrbimi i emėruar FlyNet u mundėson
pėrdoruesve qasje tė pakufizuar nė internet gjatė fluturimit me anė tė
rrjetit WiFi brenda aeroplanit (zhvillohet qė dhjetė vite dhe nė
fluturime tė caktuara ka qenė nė dispozicion edhe mė herėt). Lidhja
drejt internetit realizohet me anė tė satelitit, e pėrdoruesve u ėshtė
mundėsuar shpejtėsia e bartjes sė dhėnave deri nė 5 Mbit/s.Pėr parapaguesit e Deutsche Telekom ēmimi i qasjes ėshtė 1.79 euro
pėr 10 minuta shfrytėzim, derisa tė gjithė tjerėt mund tė paguajnė me
shfrytėzimin e kartelės sė kreditit, me anė tė operatorėve
telekomunikues nėse kanė marrėveshje pėr WiFi roming Deutsche Telekom
apo shfrytėzimin e miljeve shpėrblyese nga programi Miles & More.
Ēmimi standard me anė tė kartelės sė kreditit ėshtė 10.95 euro pėr
orė, respektivisht 19.95 euro pėr 24 orė tė cilat pėrdoruesit mund t’i
shfrytėzojnė edhe nė fluturimet tjera tė Lufthansas tė cilat mbėshtesin
shėrbimin FlyNet si dhe nė sallonet e aeroportet e kėsaj kompanie
ajrore.
Aktualisht FlyNet ofrohet nė fluturimet e pėrzgjedhura tė Lufthansas
mbi Atlantikun verior, e deri nė fund tė kėtij viti do tė duhej tė
ofrohej nė pothuajse tė gjitha fluturimet e Lufthansas nė relacione tė
gjata.Internet nė ajėr  1e8g1z
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Internet nė ajėr

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/2/2011, 01:01

Pappapappa Tani udhėtimet do tu dukan shumė tė shkurtėra.....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:48